Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim...:) miałam w nocy mocny atak ale na szczescie w miare krótki i jakoś dałam rade sama się pozbierać:)

A co Was wszystkich??

rzadko bywam bo staram sie odwracac mysli od nerwicy i ciagle cos tam robie... jest lepiej ale są gorsze chwile i zauważylam pewną zależność z samopoczuciem jesli chodzi o cykle:)

 

-- 30 sty 2014, 11:18 --

 

jeśli chodzi o fryzurke to bardzo ładna tylko z doświadczenia wiem ze nie dla osób z naturalnymi falowanymi lub kręconymi bo wtedy układanie pochłania sporo czasu i cierpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie nerwoból nie przejmuj sie mnie czasem tez tak kluje...

 

jakiś czas temu ściagnełam sobie na tel aplikacje żeby notować @ i zauważyłam że od końca dni plodnych do końca @ mam stany depresyjne... a wy zauważyłyście jakieś zaostrzenia nerwicowe??

 

-- 30 sty 2014, 11:32 --

 

i jeszcze pytanie:) czy ktoś z Was leżał na nerwice lub depresje w szpitalu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, ja zauwazyla, ze przed @ jest faktycznie gorzej, lęki czasem wieksze. Otumanienie tez robi swoje, i bezsennosc - to pogarsza ogolny stan :-/ a tak chyba po przez tydzien, czuje sie najlepiej! Teraz wlasnie jestem tydzien przed i w ogole nie moge spsc w nocy, dreszcze mam ciagle itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja to tak nie lubie tego pobudzenia :( chyba juz wole wrecz zamulenie...

Bo jak sie czuje pobudzona, to keszcze bardziej jakos lęki są widoczne wtedy. A po tej wenli to w ogle masakre mialam, naspeedowanie takie, ze balam sie tego stanu strasznie. A teraz to nawet jak kawe zdarza mi sie wypic, to potem tak żaluje, bo tez takie pobudzenie mam i od razu sie gorzej czuje :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrocilam z e sklepow, :papa: poszlam do mojej ciasnej biedry bo zimno i mi sie nie chcialo isc do tej dalszej duyzej i zas mnie tam lęki dopadky i trzesawica bo niczym dotarlam do kasy to sie nameczylam wsrod tych francowatych ciasnych alejeczek jezdzac wozkiem :evil: ale wyszlam z biedry i poszlam jeszcze do piekarni po chlebe , do wedliniarskiego po wedlinke i na koniec zielaniak po pieczary bo dzis bede robila kopytka ze sosem pieczarkowym.042.gif Tez Was tak terpie z nerwow czasami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to co chwile boli ten brzuch :)))

A tak ze 2 miesiace temu mialam taki @ super, ze przed nic mnie nie bolalo, w trakcie tez calkiem dobry stan - az zdziwiona bylam!

 

-- 30 sty 2014, 10:57 --

 

platek rozy, :papa: kurde Ty juz tyle ogarnelas, a ja jeszcze z lozka nie wstalam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×