Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin2013, moze by dalo rade :) Ale faktycznie platek rozy, ma racje, ze to antydepresant, a ja nie chce brac, ja tych co mam nie biore za bardzo bo sie boje :) taki chlor moze by byl ok. Ale dziwie sie,z e bezno w ogole nie dzialaja, kiedys wzielam i zasypialam, a teraz nic! Mam nadzieje jeszcze, ze moze to parodniowa akcja i jakos minie :-/ ehh

kasiątko, :( mnie tez czasem lapie takie mega roztrzesienie! ale potem przechodzi na szczescie... penwie i Tobie niedlugo minie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mojej pogody dzis biometeo na migreny niestety :-/ Ale jutro ma byc lepiej.

Kurde, musze isc do pracy, ale normalnie tak mi sie niechce... takie mam otumanienie, nieogarniecie :( A musze isc, sluchac przez godzine nudnego wykladu a potem czekac do wieczora az szef mnie zawezwie na rozmowe ;( ja nie chceeee !!!

I jeszcze jechac taki kawał tam :why:

Jedyne czego brakuje do kompletu to lęków tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, biore kuleczki :D bezno nie dziala wlasnie, nie wiem co jest grane...

Ale zawsze jak mialam problemy, to nie moglam zasypiac tylko, a ja zasnelam nawet o 4 to potem rano dlugo spalam. A teraz po prostu caly czas nie moge spac i przysypiam tylko na chwile doslownie. Nie wiem o co chodzi... lęków nie mam, wieczorem sie wyciszam, nie mysle o niczym, nie denerwuje się.

A wiesz jak jest, jak noc nie przespana to potem stan tragiczny :-/ a w robocie odsiedziec trzeba swoje....

 

-- 29 sty 2014, 12:31 --

 

Zastanawiam sie czy nie brac wiecej kuleczek... ale z drugej strony bralam mało i dobrze sie calkiem czulam. Ehhh no nie wiem.

 

-- 29 sty 2014, 12:31 --

 

wczoraj to nawet melatonine wzielam, ale chyba nie bede jej brala bo mam wrazenie, ze pogarsza sprawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, moze wzrosla... chociaz tak czesto benzo nie biore... w sumie tylko w nocy sie raczej zdarzalo.

A kuleczek biore - dzisiaj wzielam 12 - a tak ostatnie dni, to nawet z 15 :))) Moze kurde za duzo, i pojawila sie bezsennosc? :D

A co do lekarza, to polskiego nie ma tu, sprawdzalam. Wiec nie wiem czy bym znalala takiego co po angielsku umie, i z tego co widze, tutaj psychiatra kazdy jest tez terapeutą, wiec boje sie, ze niechetnie leki przepisuja, bardziej moze takie rozmowy terapeutyczne, a ja nie mam na to teraz czasu, juz mi sie nie oplaca tu zaczynac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, zapisze u mnie tez prawie każdy terapeuta jest..i zapisują.

 

-- 29 sty 2014, 13:38 --

 

nerwa, tam jest sto kuleczek? co to 15? mysle , ze nie za duzo..

 

-- 29 sty 2014, 13:40 --

 

Ale to moze byc wina pogody , ja nie przyzwyczajona do slonca i plus 14 stopni zima i tez sie gorzej czuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×