Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

piterotr, Indifference1, Ja ma 4 letnie.. Więc za rok. Ale i tak się martwię, bo ostatnia klasa to już dyplom i za cholerę czasu nie będzie na to, by się uczyć. :hide:

Ale wam życzę powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steviear, taa ja też mówiłam jak to w klasie maturalnej nie będzie czasu. hahah siedzę przed kompem całymi dniami, ew. godzinka nauki i mam średnią trochę ponad 4. Jak dla mnie to dobra średnia, a na koniec chcę trochę wyższą.

 

-- 28 sty 2014, 14:13 --

 

Ale faktem jest, że nie mam życia towarzyskiego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indifference1, Ale praca dyplomowa potem do zrobienia :/ To zajmuje multum czasu.Taka specjalizacja..

Tyle matur do napisania...

Nauki w ... Roboty w ... i jeszcze muszę przygotować się do następnej szkoły :roll:

4 to spoko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steviear, Z jednej strony zazdroszcze, ale z drugiej jak pójdziesz za moim przykładem to i tak ten czas zmarnujesz :P A teraz przeglądam arkusze i się łapie za głowe xd

 

Indifference1, Albo znajomi albo komputer. Sam nie raz mam dylemat :lol: A średnią masz imponującą, raczej się nie musisz obawiać matury z takimi wynikiami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Poszłam odebrać dziennik praktyk, cieszyłam się, że w końcu dostanę za to wpis do indeksu, ale okazało się, że facet tylko wystawia ocenę, a już sam wpis daje inna babka, która ma konsultacje w piątek. No jasna cholera! :evil: Teraz muszę jechać w piątek 1,5 godziny w jedną stronę, żeby pobyć na uczelni góra 10 minut! :evil: A mogłabym przeznaczyć ten czas na naukę do poniedziałkowego egzaminu - nauka w pociągu to nie to samo. :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś otwiera swój malutki umysł, by wydobyć z niego jakąś złośliwość zupełnie z dupki i zupełnie nie na miejscu i tylko i wyłącznie z powodu swojej francowatości i przerażająco nudnego życia, w którym wypluwanie z siebie jadu stanowi jedyną rozrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×