Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

:papa: a ja sie znowu nie wyspalam...

po wczorajszym niewyspaniu, myslalam, ze padne jak zabita (o 22 powylaczalam wszystko i tylko robilam joge, czytanie i medytacje :) ) no ale, noc beznadziejna, taki jakis pol sen, czasem cos mi sie snilo, ale czesciej bylam obudzona. Kurde dziwne to i zaczynam sie lękać, ze dzien w dzien bedzie to samo i jak ja bede funkcjonowac za dnia? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, Zalatana23, Faraway, Marcin2013, amelia83, hejka.. :D

 

-- 28 sty 2014, 12:26 --

 

Zalatana23, Fajnie , ze masz prace... ;)

 

-- 28 sty 2014, 12:26 --

 

nerwa, to kiedys przejdzie, moze jakis kryzys masz..

 

-- 28 sty 2014, 12:27 --

 

Zalatana23, Jak sie czujesz..Ty bierzesz paro , tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, no, powiem Ci, ze wkurza mnie to strasznie... jeszcze jak w domu mam siedziec (np. weekend) no to ok, moge sie przemeczyc, ale jak wiem, ze musze jechac do pracy i siedziec tam do wieczora, to juz sie zaczynam denerwowac tym faktem (ze na takim nieogarnieciu jade i wszystko sie nakreca). A ostatnio to nawet benzo w nocy nie pomaga mi na spanie...

Jeszcze wydaje mi sie, ze to moze byc przed okresem, bo pare razy juz tak mialam, ze tydzien przed beznadziejnie spalam. No ale... jak zyc? :D szczegolnie jak sie kawy nie pije.

 

Ale przynajmniej po tych medytacjach wczorajszych, jakas spokojniejsza dzisiaj jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, wow, godzinke to bym nie dala rady na chwile obecna :P

Ale w ogole chce sie wziac za cwiczenia i kondycje. Nawet ogladalam na youtube tego slynnego teraz dziadka, co to ma 91 lat i super kondycje, i tez chce takie cwiczenia wykonywac :P

 

hania33, ale czekaj, na co on Ci przesle recepty? na paro? Bo cos pisalas niedawno, ze zmieniac bedziesz chciala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×