Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84, chodzi o to, że psychoterapeuta nie zlikwiduje moich kompleksów, nie znajdzie mi przyjaciół i miłości, nie pozbędzie się mojego ojca i nie wymaże mi złych wspomnień.

no jasne ze nie bo to jest twoje zadanie... on jedynie moze pomoc ci ogarnac sie na tyle zebys mogla zbudowac zdrowa relacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, no chyba nie oczekujesz, że psychoterapeuta przeżyje za Ciebie życie? On ma Ci pomóc uporać się z Twoją psychiką i przestawić ją na odpowiednie tory, żeby łatwiej Ci było wszystko ogarniać. A odpowiednie nastawienie psychiczne to klucz do wszystkiego.

 

-- 27 sty 2014, o 19:36 --

 

Variable, to musisz się dogrzewać w takim razie. A okna w swoim pokoju masz szczelne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, tak szczelne, ale dom jest nieocieplony, podlogi stare, a sciany szkoda mowic. Mozesz sie domyslic jak wyglada 90-letni dom :twisted: Kiedys jak nie bylo jeszcze okien plastikowych to dopiero byla Syberia, ale wtedy jeszcze tu nie mieszkalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, no właśnie dlatego zapytałam o te okna... wiem jak to jest, bo moi dziadkowie mieszkają w takim. Odkąd wstawili nowe okna, jest lepiej ale i tak od podłogi ciągnie. Trzeba po prostu duuużo palić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, no duzo trzeba palic, a cieplo i tak ucieka. Okna faktycznie duzo pomagaja bo pamietam za czasow dziecinstwa to bylo pozamarzane wszystko i szmatami zatykane zeby nie wialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×