Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

wyjścia:1-będe cierpiał

 

No i po co bedziesz cierpial?? Jak masz kogos poznac to poznasz....czas sam pokaze...a jak bedziesz sie zamartwial to tylko pogorszy twoja sytuacja. Baw sie zyciem pokis mlody....to naprawde dziala. Przede wszystkim trzeba polubic samego siebie :) ja wlasnie ostatnio nad tym pracuje i ludzie postrzegaja mnie bardziej pozytywnie (szczegolnie plec przeciwna :)).

Nie mozesz byc klebkiem nerwow.... staraj sie wprowadzic w swoje zycie jakas radosc, pasje, cokolwiek co polepszy twoje samopoczucie.....

Ja nad tym pracuje juz od dluzszego czasu i efekty juz sa widoczne... Jestem samotny ale za to potrafie cieszyc sie z zycia..... Po prostu co ma byc to bedzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje,ze to wszystko to jakies przeznaczenie,bo inaczej juz nie potrafie tego wyjasnic.Chyba tak mialo byc.Los wystawil nas-samotnych-na ciezka próbe.A naszym zadaniem jest to przetrwac i czekac.Ale ile mozna juz tak czekac?Czas leci a na mojej drodze nikt sie nie pojawia.To smutne.

Czuje,ze wielu mezczyzn na pewno byloby mna zainteresowanych.Tylko problemem jest tutaj to,ze w ogole ich nie spotykam .To jest wlasnie ten moj tragizm.Jestem osoba wrazliwa,spokojna,ale kiedy rozkrece sie w towarzystwie to potrafie byc naprawde przebojowa.Uwielbiam sie smiac,bawic.Tylko wciaz trafiam na nieodpowiednie osoby,albo nie trafiam na nikogo.Czasami mysle,ze uodzilam sie nie w tym czasie co trzeba.Naprawde.Wszystko dzieje sie jakby na przekór mnie,na złość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh a mnie boli serce bo nie moge przestać myśleć o dziewczynie której nie moge mieć....

Skąd wiesz, że nie możesz? Nigdy nie ma 100% pewności. Ale raczej lepiej jeśli się zdystansujesz do niej, nie pal mostów, ale i nie pogrążaj się w uczuciu, które na dzień dzisiejszy tylko może wywołać cierpienie. Jeśli przyjdzie szansa, to ją wykorzystasz. Ostatnio ja byłem w takiej sytuacji i właśnie tak do tego wszystkiego podszedłem, myślę że tak jest najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba troszke się zdystansuje sie do "mojej" kochanej E. Wink

 

I bardzo dobrze zrobisz....nigdy nie warto sobie robic nadzieji...co ma byc to bedzie....

Ja ostatnio stwierdzilem ze chyba nigdy sie nie zakocham....tak mi ta ostatnia dziewczyna w glowie pomotala, ze nawet nie chce mi sie zawierac innych znajomosci, mimo ze ostatnio poznaje sporo kobiet.

Zaczalem sie zastanawiac wlasnie czemu wczesniej nic nie poznawalem i doszedlem do wniosku:

1. Zaczalem siebie bardziej lubic i szanowac

2. Kompletnie zmienilem swoj IMAGE

3. Modnie sie ubieram, jestem ciagle czysty zadbany i dobrze wyperfumowany

4. Stalem sie bardziej pewny siebie

5. Ogolnie staram sie byc ciagle usmiechniety i mily :)

6. Staram sie cieszyc kazda chwila swojego zycia...choc jest ciezko :/

 

 

A to wszystko w pol roku zrobilem....

 

Mimo wszystko cos ciagle czuje do osoby, ktora mnie zranila bo bawila sie moimi uczuciami. Choc widze pozytyw z tego wszystkiego....gdyby nie moje cierpienie to te 6pkt, prawdopodobnie do dzis nie zostaloby zrealizowanych.

Jeszcze nie potrafie pogodzic serca z rozumem....bo kompletnie nadaja na innych falach :/ Jak uda mi sie to zrobic...to bede bardzo szczesliwa osoba :)

Wszystko wymaga pracy pracy i jeszcze raz pracy nad soba.

Jestem jeszcze mlody i mam czas na jakis powazny zwiazek...widocznie jeszcze nie moj czas :) Dlatego wykorzystuje ten czas dla siebie i dla swoich przyjemnosci :)

 

AAaaaa i jeszcze jedno bardzo wazne.....czemu zostalem wyrolowany i wykorzystany - bo bylem bardzo uczciwy, pomocny i oddany...a ta druga osoba bardzo dobrze to wiedziala i to wykorzystala. Bylem frajerem bo sie za bardzo zaangazowalem....Dlatego wlasnie trzeba trzymac dosc spory dystans....choc ja uwazam, ze jezeli jest zainteresowanie ze strony kobiety to nawet i ona potrafi zrobic pierwszy krok :) Niby milosc ma zblizac ludzi....dwie osoby powinny czuc to samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fiufiu,człowiek nerwica

 

Tak trzymac panowie i niedawac sie .Kazdy popelnia bledy,nie urodzilismy sie doskonali.

 

Miec klase,honor i trzymac fason a reszta przyjdzie sama.

 

Polecam poogladac "Rodzine Soprano" zobaczycie jak sie podbudujecie przynajmniej na mnie to dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślę, że jak się przestanie człowiek martwić, że jest sam i to zaakceptuje to od razu będzie pewniejszy i bardziej naturalny w kontaktach z kobietami.

Ja też wrzuciłem na luz i przestałem traktować każdą dziewczynę, która mi się podoba jako potencjalną żonę :lol: Trzeba być sobą - tekst oklepany ale jednak prawdziwy. Oczywiście trzeba być ambitnym i się doskonalić ale myślę że ważne jest również zaakceptowanie tego czego nie można zmienić.

 

Ps. widziałem dzisiaj chłopaka z mojego podwórka. Koleś absolutnie nie jest przystojny. Kozakiem też nie jest. Był ze swoją nową dziewczyną, jeszcze ładniejszą niż poprzednia :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

To bedzie moj 1 post. Na forum trafilam przez przypadek i zaciekawilo mnie. To tyle wstepu.

 

Mam 17 lat. Do tego czasu nie mialam chlopaka na powaznie. Pare przelotnych znajomosci konczacych sie klapa. Zazwyczaj byly to spotkania po ktorych kontakt sie urywal. Takie sytuacje spowodowaly u mnie brak zaufania i strach przed zwiazkami. Nie szukalam milosci mimo ze w glebi serca szalenczo pragnelam miec kogos bliskiego. I poznalam przez przypadek pewnego chlopaka na internecie z mojego miasta. Nie czulam do niego nic. Rozmawialismy od czasu do czasu, sms nawet pare telefonow. Mimo to olewalam go. Z czasem jednak on zaczal pisac do mnie milsze rzeczy jak przytulasy buziaczki...i inne takie.. Nadal moje serce bylo zimne. Pewnego razu po zlym dniu pomyslalam ze pojde sie z nim spotkac i wypijemy po piwku.

I spotkalismy sie. Wypilismy , przytulalismy sie... Moje puste serce uwierzylo ze los sie do mnie usmiechna i jednak mozna mnie pokochac ale rzeczewistosc jest inna.Jak mozna pokochac taka niemila,pusta ,gruba dziewczyne jak ja? 68kg na 160cm. Kontakt sie urwal. Olal mnie, zrobil sie niemily i pozbawiony zainteresowania dla mnie. Z chlopaka ktory nawet mi sie nie podbal i nie byl dla mnie kims interesujacym stal sie kims kogo moglabym pokochac. Nie chce pokazywac jak fatalnie sie czuje i jak mnie boli w srodku, ale musialam ,a to jedyne miejsce gdzie moge to zrobic. Bo gdzie? Na opisie gg sobie usatwie? :/ Nawet glupio mi pogadac o tym z przyjaciolkami mimo ze sa wtajemniczone.

Mam nauczke zeby nie wierzyc facetom i motywacje do biegania. Produktem gratisowym jest okropne samopoczucie, brak wiary w siebie i chec zemsty. Zycie jest piekne czyz nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hekate, z doswiadczenia ci doradze ze takie ofermy ja ten chlpak ktorego spotkalas to zdazaja sie czesto i trzeba sie na to przygotowac,ale zazwyczaj sa oni kapletnymi idiotami,a ty ze swoim 160 i 68 kg jestes warta kogos kto bedzie nosil cie na rekach,bedziesz dla niego calym swiatem i ja to gwarantuje!

 

Ps.Ja 165,70kg i mam kogos kto kocha moj okragly brzuszek i grube udka :D

 

Staraj sie byc dobra osoba to sie liczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwica!!!! Idziesz na miasto i szukasz w swoim mieście czegoś takiego jak Kurs Alpha. Jak znajdziesz zapisujesz sie i zostajesz tam do końca. Są tam wspaniali ludzie którzy Cie zaakceptują takiego jaki jesteś. Są tam wypady na miasto razem, są tam wypady na pikniki, na wycieczki, obozy i pelno takich atrakcji. I tam jest pełno dziewczyn(Ładnych) które będą chciały z tobą rozmawiać i sobie poprawisz samoocene.

I za jakis czas widzimy sie na obozie ze wszystkimi grupami Alpha!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×