Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

magnolia84, nie piszą, jak jest, bo jest inaczej. Ale przecież zupełnie obcy ludzie zawsze uważają, że znają kogoś najlepiej, nawet nie zastanawiając się, co ta osoba przeżywa i co jej dolega...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, nikt tak nie uważa. Ludzie tutaj próbowali Ci niejednokrotnie pomóc, doradzić, a Ty zawsze reagowałaś na to złością. Skoro uważasz, że ludzie źle Ci tu życzą, to zapisz się w końcu do psychoterapeuty.

 

-- 27 sty 2014, o 19:04 --

 

Variable, hej. Byłaś dowiedzieć się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz, zaglądam do niego stale ;)

 

-- 27 sty 2014, 20:06 --

 

magnolia84, nie piszą, jak jest, bo jest inaczej. Ale przecież zupełnie obcy ludzie zawsze uważają, że znają kogoś najlepiej, nawet nie zastanawiając się, co ta osoba przeżywa i co jej dolega...

Aurora skoro wiele osób Ci coś podobnego pisze/mówi to moze coś w tym jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, a tak sie wczoraj napilam bez okazji, dla rozluznienia :oops: Tez uwazam, ze powinnam miec inny lek bo po tym zle sie czuje. Zaczely mi wlosy wypadac od 4 dni nie mam apetytu i problemy z zoladkiem

 

-- 27 sty 2014, 20:11 --

 

khaleesi, nie pije ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, postaraj się umówić na wcześniejszą wizytę albo zmień lekarza w cholerę. Jak dostaniesz dobry lek, to nie będziesz czuła potrzeby, żeby się napić dla rozluźnienia.

 

-- 27 sty 2014, o 19:13 --

 

Aurora92, a dlaczego nie chcesz zapisać się do psychoterapeuty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, szaleńcu! :D Babcię opatul w koce :) i rutinoscorbin łykajcie :)

 

-- 27 sty 2014, o 19:27 --

 

Aurora92, no skoro z góry zakładasz, że nie da, to nie mam więcej pytań. Dziewczyno, przecież Ty się bronisz jak możesz przed jakąkolwiek pomocą, bo uważasz, że nikt Cię nie zrozumie jednocześnie nie dając na to szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

magnolia84, chodzi o to, że psychoterapeuta nie zlikwiduje moich kompleksów, nie znajdzie mi przyjaciół i miłości, nie pozbędzie się mojego ojca i nie wymaże mi złych wspomnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×