Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

jesli wybralas wlasnie to zdjecie to znaczy, ze cos Tobå inspirowalo a to juz bardzo dobry znak. Podnioslas wzrok i patrzysz wprost przed siebie. Taka postawa sprawia, ze zaczynasz byc odwazniejsza, wierz mi Aurorko. Poprzednie zdjecie przedstawialo Ciebie skulonå, mocno zaleknionå i bardzo niepewnå. Obecne natomiast dziala intensywnie na zmysly odbiorcow. Z tej fotki bije odwaga i nie wazne czy To Twoje zdjecie czy nie, wybralas je bo tak podpowiadaly Tobie uczucia jakich teraz doswiadczasz. Bardzo sie ciesze, ze zdobylas sie na zmiane atavarka i mysle, ze ono takze wplynie na innych. Pamietaj, ze ludzie tak Cie piszå ( odbierajå) jak Cie widzå. Tym wiekszy moj podziw i uznanie dla Ciebie !!!! Popatrz jak zdjecie potrafi wplynåc na nastroje innych. Az nie do wiary !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

nova_2013, wybrałam to zdjęcie, bo zwyczajnie zazdroszczę tej dziewczynie urody. Choć z drugiej strony jest "zbyt ładna" i trochę nierzeczywista. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak trzymaj :great: Aurora !!!! Pod wplywem swojego idola dokonasz zmian w swoim samopoczuciu, zaczniesz zauwazac w sobie pozytywne cechy i powolutku zaakceptujesz siebie. Nawet krzywy nos czy odstajåce uszy sprawiå, ze pokochasz siebie takå jakå jestes. A jak osiågniesz samoakceptacje to automatycznie wplynie ona na Twoje kontakty z innymi ludzmi. To tak jakbys medytowala przed roznymi obrazami : tam gdzie pochmurne niebo, deszcz i zimne kolory - wywoluje w kazdym negatywny nastroj, ale obraz przedstawiajåcy piekny zachod slonca nad brzegiem morza albo tropikalnå wyspe, albo gory w blasku zlocistego swiatla - wywolujå pozytywne odczucia. Tak tez i Twoje zdjecie ! Im bardziej piekne i pogodne tym wieksza w Tobie sila i chec do zycia. I pamietaj, ze w analogiczny sposob wysylasz sygnaly do odbiorcow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

nova_2013, no nie wiem...

 

tam gdzie pochmurne niebo, deszcz i zimne kolory - wywoluje w kazdym negatywny nastroj, ale obraz przedstawiajåcy piekny zachod slonca nad brzegiem morza albo tropikalnå wyspe, albo gory w blasku zlocistego swiatla - wywolujå pozytywne odczucia.

Nieprawda - ja mam na odwrót. Jak dla mnie mogłoby cały czas padać i być zimno. Nie znoszę upałów, słońca i tropików. :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe :mrgreen: A moze to tylko Twoja przekora, ze nie lubisz slonca i tropikow, co ? Czasami jak czlowiek sie uchwyci jakiejs mysli, to zeby nie wiem jak grzmoty walily i wiory lecialy - nie da sie wyperswadowac. Naprawde rozkoszujesz sie i relaksujesz kiedy za oknem hula wietrzysko, leje jak z cebra bez ustanku, poziom wody podnosi sie do drugiego pietra i zalewa dobytek nizej mieszkajåcych såsiadow ? Temperatura spada do minus 27 stopni i ludzie placzå z bolu odmrozonych konczyn. Walå pioruny i trzeså samolotem, ktory wlasnie nad Tobå przelatuje. Obraz zgrozy !

 

Aurorka, mam do Ciebie prosbe :

to takie psychologiczne zadanie, ktore moze zabrzmi dosc dziwnie, ale obiecuje Ci, ze bedziesz miala niezly ubaw i sama sie zdziwisz reakcjå innych osob spotkanych wlasnie tego dnia. Kup sobie rozowe koronkowe stringi. Tak stringi ! Mowie powaznie. I zaloz je przed wyjsciem na uczelnie. Nikt przeciez nie bedzie ich widzial i nie bedzie nawet wiedzial, ze akurat masz je na sobie. Gwarantuje Ci, ze zobaczysz jak ludzie zwracajå na Ciebie uwage w jakis taki tajemniczy dla Ciebie sposob. Juz sama Twoja swiadomosc, ze masz na sobie rozowe, koronkowe stringi wplynie na Twojå aure, ktora bedzie sie udzielac innym. W tym zadaniu chodzi o to, ze zmienisz swojå swiadomosc na inne tory i to wlasnie bedzie pociågalo ciekawosc innych. Bedå Cie postrzegali i odbierali w inny sposob.

Nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje ale mysle, ze wowczas podswiadomie zmieniå sie kolor naszej aury i inni ludzie takze podswiadomie jå odbierajå.

 

Niby mala rzecz a jak wielka w swojej sile ! Sprobuj, a przekonasz sie sama, ze to niebywale doswiadczenie potrafi zmienic fale nadawania i odbierania bodzcow zarowno Twoich jak i otoczenia. Ale uwaga : czarne stringi, czy niebieskie albo czerwone nie majå tej sily. Muszå byc koniecznie rozowe. Osobiscie sprawdzilam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

nova_2013, naprawdę nie lubię upałów, bo zawsze mi za ciepło, pocę się, a od letniego (to istotne!) słońca z jakiegoś powodu boli mnie głowa.

Lubię deszcz i chmury, bo nie świeci mi po oczach.

A mróz? -27 stopni to nie tak źle, trzeba się tylko odpowiednio grubo ubrać. ;) A co mieli zrobić mieszkańcy Kanady czy USA, gdy było u nich ostatnio chyba jeszcze raz tak zimno? :smile:

 

Hahahahaha XD Pewnie byłabym cały czas skupiona na tym, że coś mi się wpija w tyłek. :mrgreen: Nie rozumiem tylko, dlaczego ludzie mieliby na mnie zwracać uwagę, nawet gdyby nie wiedzieli, co mam pod spodniami. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 10 rano próbuję dodzwonić się do IPIN w Warszawie.. zajęte albo nikt nie odbiera

jest 14-30 i nadal nic,nosz k..a mać..

 

macieywwa :mrgreen: znam Twojego sobowtora tutaj na forum. Ma na imie Marcosm ale ma o wiele lepsze kolorki na focie.

sprawdz spamowa-wyspa-t47725-3276.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×