Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

tak, zrozumialam tylko, ze google tlumaczy na odwalonego bo w zasadzie to zdanie powinno poprawnie brzmiec "Jag lär mig av google" ale mnie to nie sprawia problemu bo ja i tak rozumiem co chciales powiedziec. Bardzo milo mi sie zrobilo przyznam, ze zechciales napisac cos po szwedzku. Taki sympatyczny akcent na koniec dnia. A dzisiaj to mialam jazde caly dzien .... napiecie od czasu kiedy sie obudzilam i nie opuszczalo mnie caly dzien. Tak jak zwykle smaruje na forum tak dzisiaj przemilczalam. Ech... wstretna choroba.

 

Wiesiu bardzo Ci dziekuje za te linki "nerwica lękowa" Viktora, dzisiaj przeczytalam jego dwie czesci. A dla mnie dzis te artykuly jak znalazl !!!

Teraz tak sie czuje, ze hohoho... mikolaj2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sypiam dobrze, nie budze sie w nocy i spie 6-8 h. Ale dzis mialam kijowy dzien, caly czas napiecie nerwowe i teraz jakis bol glowy. Spadam bo za duzo atrakcji dla mnie jak na jeden dzien. O 16.00 bylam juz bliska wziåc benzo ale jakos udalo mi sie przetrzymac. Przeszlo mi po polnocy a teraz znowu masakra sie zaczyna, zaraz mi leb rozerwie chyba. Ty Wiesiu widze tez cierpisz i masz codziennie problemy z zasnieciem. Nie wiem jak ja bym funkcjonowala po nieprzespanej nocy a coz dopiero noc w noc. Bidulku Ty moj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×