Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Messiah, zanim zaczęłam brać paroksetynę, po której zdechł mi apetyt, jadłam tyle, ile zdrowy chłop pracujący fizycznie :D Całe życie normalnie jadłam. Może fakt, że kiedy "nerwy mnie biorą", nie mogę nic przełknąć, nie jest tu bez znaczenia, bo jestem nerwicowcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, ha ha nie staram się... nic na siłę, ale skoro miałam styczność z takimi sprawami to chętnie podzielę się wiedzą... KOMPLEKSY co za okropne słowo. Jak ja sama siebie nie będę kochać i szanować to jak mogę tego oczekiwać od innych? Traktuj siebie jak swojego pupila, psa - nie ważne czy jest chuydy czy gruby i tak go kochasz...

elo, wyślę... jest tego miliony po necie, ale mam kolegę, którego konikiem są ćwiczenia.. :D nie wierzyłam mu! a teraz potrafię spiąć pupę na zawołanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aluś, taaa chude ręce, wystające obojczyki, kościste ramiona oraz płaski tyłek i duże uda, za duże jak na moją sylwetkę, których na szczęście nie ma na zdjęciu :D Dobra, koniec OT dzieci :nono: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, każdy znajduje czas na to co chce :). Akurat czytając tamto miałam najgorszą, najcięższą sesje w moim życiu i była to taka dla mnie taka miła odskocznia a sesja zdana wyśmienicie :) lubię czytać książki, to pewnie temu, każdy ma jakieś hobby :P i niech ludzie robią to co lubią i będą szczęśliwi.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, dobra jesteś :D zdrowe podejście - od kiedy to obcy ludzie interesują się tym kto coś obcy wypożycza :P gratuluję przeczytania :D jest taka książką "Justyna czyli nieszczęścia cnoty" Markiz de Sade ha ha ha....................... Grey przy tym to bajeczka dla dzieci :P

 

Aurora92, wstyd i wstydliwość to efekt lęków... coś tam, kiedyś o tym czytałam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Obżeram się ciastem :( Ale przynajmniej nie zrobiłam owsianki, zresztą chyba już mi trochę obrzydła, bo wczoraj jadłam ją ponad godzinę.

 

lul, jakich lęków? ysz.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×