Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy dla kobiety ważne jest słowo "kocham" od partnera?


Czy ważne jest dla Ciebie słowo "kocham" usłyszane od partnera?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy ważne jest dla Ciebie słowo "kocham" usłyszane od partnera?

    • Tak
      36
    • Nie ma dla mnie znaczenia
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Spotykam się od jakiegoś czasu z dziewczyną. Na pewno czuje uczucie względem niej, ale nie wiem czy to jest miłość. Zastanawiam się czy dla uciśnienia relacji, ona nie oczkuje słowa "kocham". Też pytanie czy ona odczyta to jako puste słowo czy zupełnie szczere. Czy może słowo kocham jest pierwszym krokiem do formalizacji związku? Co dla kobiety zna czy słowo kocham, o czym ono świadczy?

coś takiego bym raczej powiedział dlatego ze tak czuje a nie dlatego ze ktoś tego może oczekiwać, dziwne pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze za czesto słowo kocham moze stac sie juz ot takim słowem a to jednak cos znaczy wg mnie i sama mowie rzadko ale jednak w takich momentach zebyc partner czuł ze to słowo ma moc.Słowa i czyny jakos musza tutaj isc w parze ...Reiben nie ma serca z kamienia tylko gardło :D

......ale rzeczywiscie niektorym to słowo ciezko jest wydobyc z siebie.

tosia_j a Ty mowisz mezowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń wynika, że facet mówi kocham kiedy jest NAPRAWDĘ zakochany, czyli jeżeli dla niego dziewczyna jest centrum świata. Nie mówi tego często, ale mówi. Natomiast dla facetów, ktorzy nie myslą o dziewczynie na powaznie,mimo że czasami mówią że jest inaczej słowo kocham nie przejdzie przez gardło. Jeżeli chodzi o kobiety to okazywanie uczuc przez facetów jest dla nich ważne. Mówienie o tym -kocham cie-nie musi byc wypowiadane codziennie, ale raz na tydzień by się przydalo :mrgreen: poniewaz kobiety zazwyczaj w wiekszosci inaczej odczuwają relacje damsko-meska. Jest to ważne bo oprocz "dowodów" w postaci czynów np: przytulenie itp także emocje wypowiadane słownie sa takim sygnałem że jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze za czesto słowo kocham moze stac sie juz ot takim słowem a to jednak cos znaczy wg mnie i sama mowie rzadko ale jednak w takich momentach zebyc partner czuł ze to słowo ma moc.

A jak sie mowi czesto to traci moc? Ja dzis w sklepie przy kasie uslyszalam na ucho ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14 ;) pewnie nie traci mam za soba takie doswiadczenia ze słowa wiesz slyszalam co dnia i co z tego?tylko puste słowa ale to piekne jak sie to pokrywa z uczuciami tosia_j ;) a dlaczego?moge sie dowiedziec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś mialem dziewczynę i powiedziała mi się, że się we mnie zakochała, spytała czy ja w niej też.

odpowiedziałem, zgodnie z prawdą, że nie.

zresztą wietrzyłem jakiś spisek w jej słowach, że gdybym odpowiedział "tak", to ona wtedy: "a ja ciebie nie, żartowałam hehe", a później zerwała by ze mną za to, że się zabujałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×