Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, a tak wiesz.. nie mam powiedziane :) do 18 wypada raczej posiedziec (w moim przypadku to i tak powinnam dluzej, bo przychodze na 13-14 ;) a inni raczej od rana są). Mialam czekac na spotkanie z szefem, ale powiedzial, ze troche zajety jest dzisiaj, wiec pewnie moglabym sie już zawijac powoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:papa::papa: juz jestem w domku po psychoterapii.

Babka bardzo konkretna , powedziala ze mam w dosc agresywnej formie ta nerwice ale jak na taki stan to sobie calkiem niezle radze.

 

Mam spotkania rozpisane co tydzien w jednym tygodniu wtorki rano w drugim czwartki po poludniu.

 

Dojechalam autobusem chociaz oczywiscie sadzilam ze nie dojade.

Teraz bylam jeszcze w markecie na zakupach i oto jestem :mrgreen: zmeczona , zmarznieta ale z nadzieja malutka w serduchu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, poki co tak , i dalam rade :great: dojechaalm chociaz z moja jazda sa jaja bo jak ja jade to juz nie moge sie zajac niczym innym tylko tym ze jade :D a dzis mnie z mojej jazdy jakas dziewczyna wyytracila i sie spytala czy nie mam kasy rozmienic a ja od razu sie roztrzeslam i malo w panike nie wpadlam:D mysle no pieknie teraz to ja juz nie dojade !!!! :pirate::comone::mrgreen: ale dalam rade

 

-- 23 sty 2014, 19:36 --

 

Enii, tak , i jeszcze On zadzwonil to juz wiesz . milo mi ze sie interesuje :roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×