Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Nie wiem jakim cudem, bo praca zaliczeniowa była najbardziej beznadziejna w historii, ale wykładowca wystawił mi 4 :shock:może brał pod uwagę niemal 100% frekwencję (bo zwiałam w ten poniedziałek w obawie przed pyskatym, zadzierającym nosa "doktorancikiem" od siedmiu boleści) Inny wykładowca też wystawił mi 4, i również nie wiem dlaczego, bo warunkiem otrzymania takiej oceny było branie czynnego udziału w zajęciach, tj. odzywanie się, a ja ZAWSZE siedziałam cicho. :lol: No ale tak czy inaczej fajnie. :mrgreen:

 

Poza tym NIKT nie zdał zeszłotygodniowej zerówki. Wiem, że to nienormalne, ale cieszy mnie to - w sensie, że nie jestem jedynym "bałwanem", dla którego pytania okazały się być zbyt trudne. :lol: Wszyscy okazali się nimi być łącznie z Panną Samolubną.

Edytowane przez SmutnaTęcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olśniło mnie ;)

:angel:

 

-- 23 sty 2014, 13:43 --

 

W karzdym filmie jest czarny chrakter i dobry charakter , masa statystów oraz mistrzowie trzeciego planu :mhm:

ciekawe dlaczego?

:angel:

 

-- 23 sty 2014, 13:51 --

 

Ze kolejny dzień nie palę-wiem to nudne ale mnie cieszy i kolejny dzień trenuje :smile:

 

fajki to strata kasy.

ćwicz Angielski,jest cała masa ciekawych seriali angielsko języcznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Durzo się mówi o lękach i róne mądre doktorskie formółli ale ja to widzę bardzo prosto.

Bo jak to w rzyciu była na trudne pytania sa proste odpowiedzi.

Poprostu trzymac równwagę-balans a że czasam jest gorzej no to nie ma sie czym dZiwić.

A to wszystko,wszystkie dolegliwości związane z chorobą to jest tlko to że czujemy.

Zamiast się na zapas zamartwiać i faszerować mądrościami.BiERZMY SPRWY W SWOJE RĘCE

Nie bedzie łatwo nie będzie lekko ale się pozbieramy do kupy i tyle.

 

:angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×