Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84,

 

Jak ludzie ciągle zadają te same, idiotyczne pytania nie czytając w ogóle wątków przyklejonych, zbiorczych i nie używając wyszukiwarki to tak TRZEBA. Ty za to potrzebujesz najwyraźniej maści na ból dupy, że nie potrafisz zrozumieć prostych prawideł logicznych nie wymagających żadnej skomplikowanej wiedzy, że skurcz naczynia krwionośnego=obkurczone światło naczynia=utrudniony przepływ krwi=potrzebne większe ciśnienie, żeby krew przeszła, rozkurcz naczynia=otwarte światło naczynia=łatwiejszy przepływ krwi=potrzeba mniejszego ciśnienia, żeby krew przeszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84,

 

Jak ludzie ciągle zadają te same, idiotyczne pytania nie czytając w ogóle wątków przyklejonych, zbiorczych i nie używając wyszukiwarki to tak TRZEBA. Ty za to potrzebujesz najwyraźniej maści na ból dupy, że nie potrafisz zrozumieć prostych prawideł logicznych nie wymagających żadnej skomplikowanej wiedzy, że skurcz naczynia krwionośnego=obkurczone światło naczynia=utrudniony przepływ krwi=potrzebne większe ciśnienie, żeby krew przeszła, rozkurcz naczynia=otwarte światło naczynia=łatwiejszy przepływ krwi=potrzeba mniejszego ciśnienia, żeby krew przeszła.

 

 

 

A Tobie przydałby się espumisan, bo niedługo pękniesz od tego nadęcia. Nie raz widziałam Twoje posty nacechowane wyższością w stosunku do osób, które pytają o te wszystkie logiczne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro te wszystkie rzeczy "można znaleźć w necie" to czemu ciągle pojawiają się tematy pt. "dostałam od lekarza seronil 40mg- co to jest?" mimo, że jest na forum wątek liczący 268 stron o wrażeniach z zażywania tego leku. Czemu ciągle padają te same, idiotyczne pytania o sprawy, które były poruszane na forum wielokrotnie. Skoro to wszystko "można znaleźć w necie" to co- ludzie nie potrafią używać google? Nie potrafią używać klawiatury? Nie potrafią używać mózgu?

 

Skoro o wpływie alkoholu na ciśnienie tętnicze można tyle znaleźć w necie= to po kiego grzyba się mnie o to pytasz? Masz rację, rób wyjazd na google zamiast marnować mój cenny czas. Dziennie odpisuję na kilkanaście pw i nikt nigdy się nie skarżył na żadne nadęcie czy traktowanie z poczuciem wyższości. A zapewniam Cię, że mam lepsze rzeczy do roboty. Zażalenia ma tylko jakiś wielki Beta vulgaris L. z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie do mnie pytania. "Marnować Twój cenny czas?" Typowa dla Ciebie odzywka. W takim razie w jakim celu odpowiadasz na te pytania, skoro marnuje to Twój cenny czas? Niech odpowiadają na te pytania inni. Zresztą to, że jesteś nadęty i traktujący z wyższością innych, którzy ośmielą się zapytać na forum o coś trywialnego, nie jest tylko moim zdaniem. Trochę skromności i pokory nie zaszkodziłoby Ci

 

-- 22 sty 2014, o 21:49 --

 

owszem piszą do Ciebie (nie zarzucam Ci niewiedzy), tylko później gadają między sobą, to, o czym wyżej wspomniałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to Ty masz jakiś problem, bo co jakiś czas czepiasz się kogoś, kto o coś pyta lub pisze błędne informacje demonstracyjnie wyrażając swoje święte oburzenie w sposób, który ktoś odbiera jako atak. Przypomnij sobie przypadek choćby Khaleesi.

 

-- 22 sty 2014, o 21:54 --

 

mojego chamstwa? :D od kogo Khaleesi czy Isona? :mrgreen:

 

-- 22 sty 2014, o 21:55 --

 

gdyby każdy tu był tak chamski jak ja, to to forum byłoby cudowną sielanką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super- więc informuję, że przez najbliższy tydzień nie będę w ogóle moderował działu Indeks Leków, nie będę kasował pedofilskich wpisów amfce, nie będę wywalał kilkudziesieciu spamerskich tematów tygodniowo, na pw nie odpowiadam. Pani admin bedzie poinformowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego mieszasz w to inne sprawy? Zwróciłam Ci tylko uwagę na Twój sposób odpowiadania, a Ty rzucasz szpadelek i grabki i strzelasz focha.

 

-- 22 sty 2014, o 22:11 --

 

Podam prosty przykład: na stronie często pojawiają się pytania (w tym od ludzi wydawałoby się obeznanych w necie) o komunikat "bad gateway". Moderatorzy i inni użytkownicy spokojnie tłumaczą o co chodzi i co należy zrobić bez zbędnych zdań typu: "powtarzam po raz setny" albo "wyjazd do google".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. Leki są głownie po to żeby leczyć. Skoro tak, to czy biorać Xetonar czy jakies inne świństwo z paroksetyną można liczyć na całkowite wyzdrowienie np po 6 miesiącach nieustannego aplikowania leku ?

Zastanawiam sie czy to jest lek który niweluje symptomy jak sie go bierze, a po zaprzestaniu wszystko wraca, czy może jednak leczy i jest duża szansa ze po jego odstawieniu do końca życia juz nie bedziemy zmuszeni siegac po niego.

Jakie są wasze opinie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to weź pół pytania a ja wezmę drugie pół, wybierz które chcesz, pytanie jest długie więc starczy na dwóch

 

-- 22 sty 2014, 22:33 --

 

dobra to sam odpowiem

Pytanie z innej beczki. Leki są głownie po to żeby leczyć. Skoro tak, to czy biorać Xetonar czy jakies inne świństwo z paroksetyną można liczyć na całkowite wyzdrowienie np po 6 miesiącach nieustannego aplikowania leku ?

biorąc świństwo się raczej nie wyleczysz, ale jeżeli byłbyś przekonany ze to nie swinstwo a cudowna kapsułka szczęścia to już wtedy co innego, jeżeli odpowiedź Ci pomogła zostaw plusa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antaro, Tak w skrócie, jeżeli jest to pojedynczy epizod depresji wywołany np. jakimiś czynnikami psychologicznymi to zazwyczaj można uzyskać trwały efekt terapii lekami. W innych przypadkach po odstawieniu LPD człowiek wraca do stanu z przed leczenia, a to dlatego że te leki nie leczą tylko "maskują" chorobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorąc świństwo się raczej nie wyleczysz, ale jeżeli byłbyś przekonany ze to nie swinstwo a cudowna kapsułka szczęścia to już wtedy co innego, jeżeli odpowiedź Ci pomogła zostaw plusa :D

 

hahahhaah :mrgreen: ode mnie dostaniesz PLUSA lunatic

 

Magnolia wystraszylas Dark'a Passengera i jestem ciekawa jak sobie teraz poradzisz. Mam nadzieje, ze innym osobom nadal bedzie odpowiadal bo my nie zaslugujemy na kare. A poza tym nie rozumiem czemu sie czepiasz niuansow typu "powtarzam juz po raz setny". Przeciez to ani obrazliwe ani nie dotyczy bezposrednio Ciebie. Na innych forach Dark powtarza sie jeszcze czesciej ale nikt z tego powodu nie robi HALO :nono:

 

Poza tym ja i inne osoby nie odbierajå Dark'a za kogos wywyzszajåcego sie, wrecz przeciwnie ! Bardzo sie cieszymy, ze zadne z naszych pytan nie jest lekcewazone. A co do pracy jako Moderatora to uwazam, ze wykonuje jå jak nalezy i za to nalezy mu sie szacunek. Postaw sie w jego roli i wertuj tysiåce postow dziennie gdzie wkrada sie wulgaryzm, pedofilia i wzajemne obrazanie. Ktos musi stac na strazy tego wszystkiego i pilnowac ladu i porzådku. Chwala Bogu, ze Dark to nie jedyny moderator i ma swoje zaplecze pomocy w innych zaufanych moderatorach i administratorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nova_2013, to nie pierwsza tego typu sytuacja. Dla mnie takie zwroty to nie niuanse, tylko chęć wywyższenia się. Nowym użytkownikom, którzy piszą tu o swoich problemach potrafił odpowiedzieć w bardziej dosadny sposób. Czyżby skutki uboczne popularności? Co do pilnowania ładu i porządku to chwała mu za to ale nie robi tego sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nova_2013,

ooo podpadłaś chyba Magnolii, ja Ci to mowie :D

Mowi sie trudno i zyje sie dalej :tel2:

 

a poza tym czyżbyś się chciała ze mną pośmiać i odwiedziłaś z ciekawości wątek? :D

a taka ciekawska juz ta moja dusza :105: ale to nie jest jedyny wåtek ktorego doglådam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×