Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

jak kiedyś odstawię, to szybko będę musiała do niej wrócic

to chyba przez to ,że w genach mamy popie-rdolone z tym wydzielaniem serotoniny we łbie.Ta teoria ( chyba Dark ) o niej wspominał najbardziej do mnie przemawia i tłumaczy to ,że Paro stało się moją tabletką przetrwania.Twoją chyba też :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, wiem już na 100%, że do końca życia nie uwolnię się od leków. Będą przerwy w terapii ale i tak będę zmuszona sięgać po leki. Geny mojego ojca stworzyły trefną mieszankę i serducho napędza mi od lat "sensacje". Cóż poradzić... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle tylko leki pozwalały choć w 80 % przywrócić normalną jakość życia, to nie mam nic przeciwko faszerowaniu się nimi do końca życia. Mam oczywiście na myśli śmierć naturalną, nie samobója :) Coś czarny humor dzisiaj mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki lek radzicie na większą aktywność,motywację.

Lekarz przepisał mi Edronax ale tego leku nigdzie nie można dostać podobnie działa chyba Wellbutrin ale jest dla mnie za drogi,macie może jakieś pomysły?Leki brałbym w małej ilości razem z paro 40mg dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elfrid, pod jaką postacią bierzesz paro?muszę przejść z seroxatu na coś tańszego.poczuje różnicę??bo boję się znów uboków.inaczej apteka mnie wykończy :evil:

 

Brałem Seroxat, ale przejdę na najtańszy Paroxinor jak się skończy.

 

-- 22 sty 2014, 19:01 --

 

No ja doskonale z tego sobie zdaje sprawe,ale z tego co czytalem paro generalnie slabo dziala pod wzgledem motywacji,sily ,a powoduje rozleniwienie i swojego rodzaju "wyjebke" co w moim odczuciu ma swoje plusy,ale ma tez sporo minusow chodzby to, ze nie jestesmy w stanie zmotywować się no niczego (Przynajmniej ja nie jestem gdy biore Paro solo ;() Biore lek tydzien,wiec po prostu zastanawiam sie czy nie warto byloby uzyc czegos innego, czegos co bardziej nadaje sie na moje zaburzenie

 

Pozdrawiam

 

No nie na wszystkich tak działa. Ja oczekiwałem właśnie tej wyjebki na wszystko, dystansu i spokoju. W bonusie dostałem zupełnie coś innego.

 

-- 22 sty 2014, 19:02 --

 

A na jakie objawy? Jaką masz diagnozę?

 

nerwica lękowa of course :D

 

No to fajnie, tzn. dobrze, że taka mała dawka Ci pomaga. I oby jak najdłużej :D:D:D

 

-- 22 sty 2014, 19:05 --

 

Jaki lek radzicie na większą aktywność,motywację.

Lekarz przepisał mi Edronax ale tego leku nigdzie nie można dostać podobnie działa chyba Wellbutrin ale jest dla mnie za drogi,macie może jakieś pomysły?Leki brałbym w małej ilości razem z paro 40mg dziennie.

 

Zmienić lek na bardziej aktywizujący, np. fluoksetynę, paroksetynę. Jeśli borykasz się również z objawami lękowymi to wenlafaksynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki lek radzicie na większą aktywność,motywację.

Lekarz przepisał mi Edronax ale tego leku nigdzie nie można dostać podobnie działa chyba Wellbutrin ale jest dla mnie za drogi,macie może jakieś pomysły?Leki brałbym w małej ilości razem z paro 40mg dziennie.

 

Zmienić lek na bardziej aktywizujący, np. fluoksetynę, paroksetynę. Jeśli borykasz się również z objawami lękowymi to wenlafaksynę.

Jak zmienic na paroksetyne? jak przeciez ja bierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84,

zawsze mozna sprawdzic i ewentualnie odstawić, ja brałem sporo dodatków do paroksetyny w tym celu i nie działało to jednak tak jak lek aktywizujący pojedynczo,mam porównanie bo brałem kiedyś pojedynczo a potem z paro, tak jakby to działanie było częściowo tłumione przez paro, jakichś dodatkowych skutków ubocznych nie zauważyłem, których by nie było przy stosowaniu tych leków pojedynczo, z wyjątkiem Edronaxu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×