Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

nerwosol-men, jesli watek ZSL byl glownie dla ludzi z "zamknietej grupy" (?) no to moim zdaniem bardzo dobrze, ze powstał nowy wątek spamowy. Bo nie raz sie zdarzylo, ze ktos dal podpis taki (ZSL) i jakies pretensje (lekkie) byly. Nie bylo to fajne :-/ I troche tak wygladalo, ze tam tylko dla wybranych ma byc miejsce. Wiec tu na dzien dobry powiedziane, ze wszyscy wszystko mogą , samowolka i tyle :) Wiec dla mnie spoko :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, a co się działoz

 

-- 22 sty 2014, 18:56 --

 

neon, jak będziesz w krakowie to wypijemy he he

 

-- 22 sty 2014, 18:57 --

 

nerwa, cześć newka

 

-- 22 sty 2014, 19:00 --

 

dobrze teraz piszę myślę że dobrze

 

-- 22 sty 2014, 19:03 --

 

dobrze teraz piszę myślę że dobrze

 

-- 22 sty 2014, 19:05 --

 

:why: nikt nie pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, jesli watek ZSL byl glownie dla ludzi z "zamknietej grupy" (?) no to moim zdaniem bardzo dobrze, ze powstał nowy wątek spamowy. Bo nie raz sie zdarzylo, ze ktos dal podpis taki (ZSL) i jakies pretensje (lekkie) byly. Nie bylo to fajne :-/ I troche tak wygladalo, ze tam tylko dla wybranych ma byc miejsce. Wiec tu na dzien dobry powiedziane, ze wszyscy wszystko mogą , samowolka i tyle :) Wiec dla mnie spoko :great:

 

Zgadzam się z naszą Matką Polką :great: Mi to też się nie podobało jak ktoś nowy szukający pomocy, chcący się zintregować, dawał podpis ZSL i od razu był atak (pominę od jakiej osoby) żeby wykasował ten podpis bo nie należy do grupy. Więc albo jesteśmy jedną wielką rodziną lękowców i się trzymamy i pomagamy innym, albo zamknięta grupą mających innych gdzieś.

 

Ja jestem za pierwszą opcją, być otwartym dla wszystkich bo przecież zmagamy się z tym samym problemem, więc jestem za tym wątkiem :!:

 

Niech żyją Nerwoplotki czy jak to będzie się nazywać, hip hip, hurra, hip hip, hurra :mrgreen:

 

Witam wszystkich nerwusków :papa:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×