Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

taaa wszyscy sa falszywi tylko Wasza dwojka jest zawsze wspaniala a to ze po chamsku Grzyb komentuje ludzi to jest cacy. coz za tupet.

Uderz w stol ....

Grzyb pisze to co mysli wprost a nie na pw :roll:

kasiątko, jeszcze niedawno bylas przyjaciolka Pawla...

Jasne , winszuje takiej kultury i wychowania zeby wyzywac ludzi i pisac chamskie komentarze:brawo: :brawo: i nazywac to pozniej ladnie tym ze pisze co mysli.Coz....Bardzo to niemeskie .

 

 

 

I tyle z mojej strony bo szkoda mi na Was energii i czasu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi małoą przyjemnśc dzisiaj sprawił 5 mil spacer-byłem zanieść poprawione cv do agrncji.

Całą drogę padało,ale nie przeszkodziłO mi to kupić fane bojówki :angel:

Jak wruciłem moje ubranie było całe mokre,przebrałem się w suchy kamuflasz :angel:

i wstawiałem paluszki Rybne i cziemniaki.W międzyczasie zakopalem się pod kordłom.

Naprawdę byłem padnięty-penie dlatego że nie tylko ten spacer ale muj organizm musiał wygenerowac wiecej cipła na tą pogodę.

Bo nie stety nie mam porządnek kurtki,ale to nie problem dla Polaka.No ległem się na chwilę-chwila się trochę wydłużyła no i paluszki

były trochę spalone.Ale na ta deszczową pogodę i burczący żołądek zjadłem je razem z posypka na blaszce :angel:

Węgiel dobry na trawianie a brzusio najedzony :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tu związek :shock: Co ma jedno do drugiego :shock:

ze nie przeszkadzalo Ci to mu tylka obrobiac. I skoro tak bronisz przyjacioł dlaczego jego nie bronilas? Wiatr nie z tej strony zawial?

W sumie tylko tyle miałam do powiedzenia bo po Tobie akurat tego sie nie spodziewalam darzac spora sympatia Koncze temat

Kiedy ja mu tyłek obrobiłam :shock: Przecież nadal do mnie dzwoni. Dziwne :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, napisal to do Ciebie? Wymienil jakies nicki? Czy masz cos na sumieniu wiec wzielas to do siebie? Jak mowilam...uderz w stol

Ty w moje sumienie nie zagladaj, bo ksiedzem nie jestes ;)

 

Poz atym pisze o caloksztalcie , bo zeby komus cos zarzucac trzeba byc samemu krysztalowym a jestes taka? Chyba nie.. i jeszcze jedno ktory kulturalny facet wchodzac na pokoj wita sie z kobietami wyzywajac je? Mowie o wszystkich kobietach bo nie tylko ja na watku jestem . ..;)I chocby z tego powodu to napisalam.

 

I tym milym akcentem koncze bezsensowna dyskusje .Amen.

 

-- 21 sty 2014, 21:51 --

 

kasiątko, olej . bo nie warto:) szkoda nerwow , ja juz pisac nie bede bo wole swoj czas na cos innego przeznaczyc a tu juz nic nie pomoze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, daj sobie spokój. Inteligentne argumenty wymagają inteligentnego odbiorcy.

Ciekawe gdzie Twoja inteligencja sie schowala chocby wtedy gdy sie witales z kobietami na pokoju ;)Widac tylko masz jej przeblyskia tak spi snem kamiennym.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, daj sobie spokój. Inteligentne argumenty wymagają inteligentnego odbiorcy.

Ciekawe gdzie Twoja inteligencja sie schowala chocby wtedy gdy sie witales z kobietami na pokoju ;)Widac tylko masz jej przeblyskia tak spi snem kamiennym.

Nie będę się wdawał w bezsensowną dyskusję z trollem, napisałem co napisałem a ty sobie zinterpretowałas jak chciałaś. Jakoś nie widzę żeby ktoś inny się burzył z tego powodu, to znaczy że cię zabolało to. Ciekawe dlaczego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Trzy piątki w indeksie już pewne :smile: (ale to z przedmiotów specjalnościowych, więc to żadne osiągnięcie, gdyż wykładowcy robią śmiesznie proste koła, które zdałyby 7-latki albo zaliczenia na podstawie obecności (!)). Wczorajsze najtrudniejsze w historii koło jakoś napisałam, nie wiem tylko, czy dobrze i na temat, choć uczyłam się przez ostatnie kilka dni... W każdym razie przynajmniej nie wyszłam po 10 minutach, jak w przypadku zeszłotygodniowej zerówki.

 

Innymi słowy - przy dobrych wiatrach będzie 3... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×