Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zgaga??


Dorot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

nie wiem czy temat był ale bardzo bym prosiła o porade , a mianowicie czy ktoś z was miał ciągłe pieczenie w gardle albo żołądku?? Nie wiem już sama czy to może być z nerwów czy nie a ostatnio miałam bardzo nerwowy okres, jestem przerażona troche. Żołądek miałam juz wiele razy badany h.pylori nie mam, teraz mam w głowe wmontowane wrzody i strasznie sie boje , i jak to wiecie myśli nie dają spokoju. Ja juz sama nei wiem , zaczynam się chyba w tym gubić już :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to aktualny temat. Ale od miesiąca mam palenie w przełyku aż do żołądka , odrętwienie języka i w ogóle jamy ustnej, dziwny smak w buzi i inne takie - gastrolog od razu stwierdził refluks. Leczę się...narazie chyba nadal nic, ale ponoć elczenie trwa do miesiąca;) Powodzonka jakby co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień gastrologa. Refluksy, zgagi, nieżyty i cała reszta to wina w 99% złego odżywiania, ten jeden procent to faktycznie nerwy.

 

W ogóle patrzę po tematach i widzę, że całkiem niezłych lekarzy masz :D Gdzie takich można znaleźć? Pewnie w NFZ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że ci lekarze z NFZ są już lepsi od prywaciarzy. Ci prywatni niby się przejmują pacjentem a zależy im tylko na kasie i stawiają byle jakie diagnozy ( jak dotąd zdarzyło mi się to dwukrotnie i już więcej prywatnie nie pójdę ).

Co do mojego żołądka to już nawet szkoda czasu na narzekanie. Jeśli to coś co mam ( zapalenie lub wrzody) jest spowodowane stresem to ja jestem święty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem:

 

Jak kumpel dostał zapalenia ścięgien od zbyt długiej gry na basie, poszedł do lekarza który jeździ z narodową reprezentacją olimpijską. Jasne, że zapłacił 20 zł więcej, ale nie miał takiej historii jak jedna koleżanka z forum, która była z chorą tarczycą u 8 różnych endo i dostała 8 różnych diagnoz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomakin - strasznie dołujesz i jedziesz po każdym poście;/

Wyobraź sobie, że mam świetnego gastrologa, u którego leczę się od lat. Wcześniej na nieżyt żołądka, teraz na zgagę. To lekarz z wielkim doświadczeniem i masą wyleczonych pacjentów. Mam 100% zaufania do niej! Leczy i prywatnie i państwowo i jest świetnym lekarzem. I wyobraź sobie, że wszelkie choroby żołądka w wielkim stopniu są spowodowane nerwami i stresem, bo ten niszczy ścianę żołądka wytwarzając kwasy itp.

 

Pozdrawiam i więcej pozytywów dla innych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×