Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, jakbym go wydalała jako szczeniaka to by roku nie przeżył bo to piesek specjalnej troski. W dzieciństwie miał udar cieplny i cały czas trzeba o niego dbać by się nie przegrzał. Jakby ktoś go uwiązał przy budzie to by nie przeżył. Nie mogę nawet o tym myśleć :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:papa:

kasiątko, mojej mamy pies tez nerwicowiec :) tez biedak zawsze jak sie bawi z drugim psem ktos, to on sie czuje odrzucony i wtedy idzie, bierze swoja poduszke do pyska i tak lezy i ją ssie :) i troche obrazony jest wtedy.

 

-- 21 sty 2014, 10:45 --

 

hania33, mnie depresja meczyla caly poprzedni tydzien, po prostu taka bylam ciagle zmeczona, zero motywacji, potem jakos przeszlo w weekend. Teraz u mnie tez deszcze, spac sie chce jak nie wiem, zmeczona tez ejstem, ale troche tak inaczej, w inny sposob - mniej depresyjny jednak.

 

-- 21 sty 2014, 10:46 --

 

platek rozy, kurde wspolczuje :-/ ja jak mam migrene to mam ochote walic glowa w sciane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, hehe

 

platek rozy, on się u mnie urodził. Suczkę przygarnęłam szczenną. Tak jest Zgrywus i Pętelka. Zgrywus miał zostać, a Pętelki nie udało się wydać, ale się cieszę teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja taka zmeczona sie czuje, do pracy musze isc, ale tak nie mam sily, ze siedze jeszcze w domu... Wczoraj wieczorem wrocilam taka zmeczona, ze mowie Wam, ledwo sie na nogach trzymalam, nie wiem sumie dlaczego :)

Dzisiaj mam spotkanie na 14:00, wiec musze byc, ale jutro chyba robie sobie wolne, bo jak słowo daje - nie mam sił !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×