Skocz do zawartości
Nerwica.com

Objadanie się w nocy.


Zupapomidorowa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zeszyt a w nim rozpisana dieta od dietetyka i zapiski wszystkiego co jadłam w ciągu dnia - zawsze niestety się kończy po 3 dniach. Zwykle po 3 dniach moja dieta idzie w pizdu. Ile razy już zaczynałam od początku...

jest mi ciężko, dyplom za pasem a ja jeszcze mam niezrobiony aneks, stresuję się, nie chce mi się wracać na uczelnie i stać przed całą komisją nadętych artystów światowej sławy i bronić moich obrazów. Mam lęki, czuję się jak w permanentnym stanie zagrożenia.

I jem - po 3 dniach odchudzania mała pizza plus pół litra coli zero, później jakaś czekolada. Dziś poszłam spać o 18, chciałam wstać o 6tej żeby malować, zdążyłam obudzić się dwa razy i zeżreć mmnsy po czym zasnąć odczuwając ulgę... moja terapeutka porównuje to do tego jak dziecko ssie smoczka ale nie mówi mi co mam z tym zrobić.

jestem coraz grubsza i coraz bardziej smutniejsza. Nienawidzę się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja robię się coraz bardziej obleśna przez te moje lęki i zajadanie ich, a zbliżający się egzamin i mus malowania pod presją czasu sprawia, że się do tego zmuszam i nienawidzę tego.

Czemu nie radzę sobie z lękami poprzez sport np.? Nie ja mam destrukcyjnie, dokładnie tak samo jak moi starzy - fajki, alkohol, żarcie w nocy.

Wykańcza mnie to :(

 

-- 20 sty 2014, 02:18 --

 

niech mi ktoś pomoże :( już nie mogę, mam myśli samobójcze. Jestem bardzo zmęczona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar a jakbyś zoladek zapychala wodą mineralna wtedy mniej sie chce jesc tez mam fazy takiego zajadania emocji tyle ze u mnie mija to i potem mam odwrotnie i zrzucam to co przybralam bo marny apetyt.Powodzenia na egzaminach trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar przydałby Ci się Topiramat + 5 HTP . U mnie skutecznie dawal radę zapanować nad wieczornym objadaniem się . Jeszcze lepsza jest Fentermina , ew. metylo , ale to już grubsze działa.

 

Jak to mówią- "dwie pieczenie na jednym ogniu". W USA na takie obżarstwo wprowadzili medykament Qsyntia który w składzie ma topiramat+fenterminę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, ech nie będę kłamać, jeszcze mi to zaszkodzi. I tak już biorę Euthyrox, spironol, concor cor i jeszcze dojdą leki na za wysoką prolaktyne.

No właśnie, może to wina za wysokiej prolaktyny, że wpieprzałabym tylko niezdrowe rzeczy?

Pamietam że Seronil mi kiedyś pomógł, zrzuciłam 5 kg - nie miałam apetytu, ale później przybrałam 10 bo tarczyca (możliwe że od antydepresantów sie jej dorobiłam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, ale kto jej przepisał ten Topiramat? Na co on jest? U mnie żarcie jest wynikiem lęków, które teraz rosną bo nie mam ochoty się bronić, nie chcę oglądac tych profesorskich gęb. I jeszcze nacisk na znalezienie jak najszybciej pracy po dyplomie. Mam lęki i je zajadam bo się boję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, ale kto jej przepisał ten Topiramat?

Ja jej przepisałem i załatwiłem Topi . ;)

http://fpn.ipin.edu.pl/aktualne/2011/2/02_Topiramat%20lek%20przeciwpadaczkowy.pdf

W tym dokumencie masz podrozdział o Zaburzeniach odżywiania , przeczytaj uważnie , jest krótki .

Jedni zajadają nudę ,inni stresy , jeszcze inni jedzą ,a nie chca , inni lęk , powodów może być 10 tysięcy . Ważne ,żeby sie wyzwolić z wyniszczającej kompulsji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, dziękuję. Poczytam.

 

-- 20 sty 2014, 14:31 --

 

tsh w końcu mam w normie ale czuję się jak gówno. Teraz mierzyłam temperaturę i mam 25, 9. Kuźwa. Nie wiem czy to hashimoto czy lęki tak działają na mój organizm. Wczoraj miałam drętwienie ciała, i skóra gdzie niegdzie tak "rwała" takie skurcze podskórne. Wykończe się, ja pierdykam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×