Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uszkodzenie mózgu


corleone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, moje problemy zaczely sie ok.4 lata temu gdy zazylem lsd, stracilem koordynacje ruchowa, mam klopoty z rownowaga, jestem czesto zmeczony nie mam na nic sily, drastycznie obnizyla mi sie inteligencja mam zaburzenia mowy przestalem poprawnie wymawiac zdania z litera r, mam strasznie maly zasob slow, rzadko kiedy zdarzy mi sie powiedziec cos na poziomie, czuje sie strasznie "zamulony" czuje ze jestem bardzo zmeczony psychicznie, zachowuje sie bardzo dziko wsrod ludzi dziwne odruchy ta mowa itd. zdarza mi sie powiedziec z rana dobrywieczor hehe odwrocili sie rowniez odemnie znajomi wczesniej bylem bardzo lubiany, bylem dusza towarzystwa a teraz rzadko kiedy wychodze z domu, mam dziwne leki, mam czasami wrazenie ze dzieja sie nierealne rzeczy... czuje ze kazda rozmowa ze mna jest dziwna ogolnie hardkor...

 

Co to moze byc i czy da sie usunac te objawy oraz przywrocic moje dawne ja moja inteligencje... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam podobnie tylko nie aż w takim poszerzonym zakresie. Tylko, że ja nie brałem LSD tylko coś podobnego ale też kartonik nasączony jakimś gównem. Na początku żyłem jak król przez parę miesięcy ale później wszystko runęło i mam podobnie jak Ty. U mnie tak jest już od pół roku około więc nie przejmuj się, przyzwyczaisz się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carleone , toć masz faktycznie dużego pecha . Swego czasu też raczyłem się kwachami , ale odkąd zaczęły pojawiać się tylko i wyłącznie Bad tripy rzuciłem całą tę pochrzanioną Psychopdelię w piż-dziec.

Jedynie czego jeszcze spróbuję to Ibogaina , ale będzie to ostatnia rzecz z tej dośc niebezpiecznej pułki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do neurologa, tylko nic nie mów o narkotykach, to może być zbieg okoliczności, a problemy mogą być innego typu. Konieczne są badania, nie lekceważ tego, bo będziesz żałował, że się nie leczyłeś, jak był jeszcze czas. MRI mózgu i wszystko będzie jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam rade Panu. Jak pobudzić wzrost nowych neuronów.

Bieganie stymuluje mózg do wytwarzania istoty szarej, co zwiększa zdolności poznawcze jednostki. Ogólnie im więcej nowych informacji , bodźców itd. tym bardziej stymulujesz produkcję nowych neuronów.

Może twój intelekt powróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar isc ale co chwile przekladam jutro jutro i jutro, mam nadzieje ze w koncu pojde. A co do powodu tego wszystkiego to znam przyczyne i jest to napewno duzy stres pod wplywem lsd, na bank. A co do tego biegania nie wydaje mi sie zeby mi pomoglo bardziej radykalnne sposoby beda potrzbne, leki i te sprawy, z tego co czytalem o tych wszystkich chorobach mozgu to chyba mam ich pare;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piterotr, aktywność fizyczna wpływa na lepszą percepcje, lepszą koncentracje, podzielność uwagi -> co stymuluje rozwój neuronów. Mózg nie jest tylko istotą pamięciową, logiczną, analogiczną a także stymulowaną procesowo fizycznie.

 

 

http://www.trening-indywidualny.pl/zdrowie,szczegoly,aktywnosc-fizyczna-wzmacnia-nie-tylko-miesnie-ale-i-mozg,64.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leki tylko pogorszą sprawę. One nie załatwiają problemu, dają chwilową ulgę - maskują problem. To nie jest tak że tabletka tylko leczy miejsce docelowe - zawsze pozostawia po sobie ślad (wątroba, nerki...) Zgadzam się z Messiah, ćwiczenia i zwróć uwagę na dietę, (więcej warzyw, owoców, mniej przetworzonych produktów), sposób oddychania - bo to też ważne. Melisa i dziurawiec do picia. O i jeszcze żeń-szeń z naturalnych środków do "pobudzenia" myślenia :D I czytaj! Wyobraźnia niech zacznie pracować. Zacznij grać w scrabble :D i nie odwracaj się od ludzi - przebywaj z nimi jak najwięcej :) powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leki tylko pogorszą sprawę. One nie załatwiają problemu, dają chwilową ulgę - maskują problem. To nie jest tak że tabletka tylko leczy miejsce docelowe - zawsze pozostawia po sobie ślad (wątroba, nerki...) Zgadzam się z Messiah, ćwiczenia i zwróć uwagę na dietę, (więcej warzyw, owoców, mniej przetworzonych produktów), sposób oddychania - bo to też ważne. Melisa i dziurawiec do picia. O i jeszcze żeń-szeń z naturalnych środków do "pobudzenia" myślenia :D I czytaj! Wyobraźnia niech zacznie pracować. Zacznij grać w scrabble :D i nie odwracaj się od ludzi - przebywaj z nimi jak najwięcej :) powodzenia :)

 

 

Konkludując to co nowo poznawcze mózg przetwarza jako czynniki do rozwoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LSD nie powoduje uszkodzeń mózgu, nigdy - to często spotykany mit.

 

Bardzo rzadko może spowodować wystąpienie psychozy u osoby zdrowej (mniej niż 1 na 1000 przypadków), ale twój opis nie wskazuje na to. Bad tripy bywają paskudne, ale mają szybko przemijające efekty. Więc albo masz uszkodzenia neurologiczne, które później powiązałeś z zażyciem LSD albo jakąś chorobę wpływającą drastycznie na zdolności poznawcze albo też zaburzenie psychiczne, bez szczegółowych badań tego nie rozstrzygniesz. Są leki nootropowe, które mogą ci pomóc, ale musi o tym zdecydować lekarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×