Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że post Lulu nie został podbity, tylko dopisało do poprzedniego to podbiję. Co prawda pisane na last minute bo dziś już sobota ale może ktoś się skusi.

Dziś na godzinę 18:00 planowane jest spotkanie w pubie Van Gogh. Będzie kilka osób ale mogą zsypywać się w ratach. Postaram się być gdzieś na 17:45. Nie wiem czy ktoś jeszcze zdąży na tą godzinę, w każdym razie czy ja czy ktoś inny będzie wcześniej ode mnie to znakiem rozpoznawczym będzie biała kartka na stole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja, w przyszłą sobotę (15.02.2014) zapraszamy na wspólne spotkanie :D Czy tradycyjnie jakiś pub, czy coś innego to się na miejscu już dogada. Zbiórka o 19:00 pod pręgierzem na Starym Rynku. Na początku będzie nas zapewne parę sztuk (palce jednej ręki ;)), a po godz 21 dołączy jeszcze z pięć, sześć osób. Tak więc jeśli ktoś nie lubi większych grupek, lub wręcz przeciwnie lubi, to do jednego i drugiego będzie okazja ;)

 

Jakby się ktoś wahał to wspomnę, że bardzo łatwo się można zintegrować, grupa nie jest zamknięta (ja sam jakiś rok temu bez problemu dołączyłem), spotkania są w luźnej spontanicznej atmosferze, można pogadać praktycznie o wszystkim, można gadać dużo, mało lub po prostu tylko słuchać :smile:

 

Rozpoznać nasz pod pręgierzem też będzie można bez problemu, ktoś z nas pomacha białą kartka o 19:00, ale jakby ktoś się bał że przeoczy, czy jakieś inne wątpliwiości to śmiało można napisać do mnie PW, czy też tutaj w wątku, to się dogada itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja, w przyszłą sobotę (15.02.2014) zapraszamy na wspólne spotkanie :D Czy tradycyjnie jakiś pub, czy coś innego to się na miejscu już dogada. Zbiórka o 19:00 pod pręgierzem na Starym Rynku. Na początku będzie nas zapewne parę sztuk (palce jednej ręki ;)), a po godz 21 dołączy jeszcze z pięć, sześć osób. Tak więc jeśli ktoś nie lubi większych grupek, lub wręcz przeciwnie lubi, to do jednego i drugiego będzie okazja ;)

 

Jakby się ktoś wahał to wspomnę, że bardzo łatwo się można zintegrować, grupa nie jest zamknięta (ja sam jakiś rok temu bez problemu dołączyłem), spotkania są w luźnej spontanicznej atmosferze, można pogadać praktycznie o wszystkim, można gadać dużo, mało lub po prostu tylko słuchać :smile:

 

Rozpoznać nasz pod pręgierzem też będzie można bez problemu, ktoś z nas pomacha białą kartka o 19:00, ale jakby ktoś się bał że przeoczy, czy jakieś inne wątpliwiości to śmiało można napisać do mnie PW, czy też tutaj w wątku, to się dogada itp.

Hej, jestem zainteresowany wypadem w sobotni wieczór. Proszę napisz na PW, czy mógłbym jeszcze dołączyć.

Nie jestem z Poznania, ale od czasu do czasu tutaj przebywam. Obecnie przyjechałem na kilka dni, także chętnie spędziłbym parę godzin z Wami.

Nie wiem o której będę wolny, zależy od tego jak się w pracy wyrobię z czasem ;)

Proszę o PW i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

guernone, hej to jak się nie wyrobisz na zbiórkę to najlepiej idź od razu (po 19:00) do pubu Van Gogh (ul.Żydowska 12), bo tam pójdziemy. Zawsze siedzimy na dole, przy barze są schody, zresztą pub jest mały, a na naszym stole będzie leżała biała kartka. Sposób się sprawdza, więc bez problemu rozpoznasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam kogoś kto poszedłby ze mną w marcu na drzwi otwarte na uczelni. Sama się wstydzę :( a niestety wyszło tak, że nie mam z kim iść.

Jeśli ktoś mógłby ze mną iść to proszę o kontakt, nr gg: 45712997

Hej, a w których dniach konkretnie są te drzwi otwarte?

Napisz proszę, ułatwi to nam pomoc Tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×