Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Słońce, słońce, słońce..:) to zachmurzone na którego oblicze można bezczelnie patrzeć. Widok odbitego słońca na tafli wody. Zasypiające dziecko trzymające za palec, od czasu do czasu otwierające oczka zerkając czy nadal jestem. Uczucie smutku - jak miło "czuć" że coś się "czuje" i to nie ważne, że ludzie w koło patrzą na Ciebie jak na wariatkę, która zapłakana śmieje się radośnie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-robiłam zadania z matematyki i prawie wszystkie miałam dobrze,

-napisałam wypracowanie z polskiego,

-poćwiczyłam,

-zaczęłam uczyć się na kartkówkę z ''Mistrza i Małgorzaty'' Bułhakova-moja ulubiona książka!!! <3 tzn. jedna z tych, podczas których płakałam/śmiałam się na głos/przeżywałam razem z bohaterami akcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pies.

 

Na mnie pies wplywa bardzo korzystnie ;) juz jak go widze to taka radosc w sercu jest ;

Moj ma 15 lat juz i mieszka w domu rodzinnym ja mam 25 i opiero od 3 lat tam nie mieszkam

Teraz nie moge miec w bloku gdzie mieszkam tak wlasciciel se zazyczyl i dziecko malutkie ale w przyszlosci bedzie ;)

 

Mnie dzsiaj sprawilo przyjemnosc posprzatanie ( jak mam wszystko sensownie poukladane to

Lepiej sie czuje ;)

Pozniej zakupy- duzo przecen pare fajnych rzeczy kupilam ;)

 

-- 18 sty 2014, 22:25 --

 

Mój pies.

 

Na mnie pies wplywa bardzo korzystnie ;) juz jak go widze to taka radosc w sercu jest ;

Moj ma 15 lat juz i mieszka w domu rodzinnym ja mam 25 i opiero od 3 lat tam nie mieszkam

Teraz nie moge miec w bloku gdzie mieszkam tak wlasciciel se zazyczyl i dziecko malutkie ale w przyszlosci bedzie ;)

 

Mnie dzsiaj sprawilo przyjemnosc posprzatanie ( jak mam wszystko sensownie poukladane to

Lepiej sie czuje ;)

Pozniej zakupy- duzo przecen pare fajnych rzeczy kupilam ;)

 

-- 18 sty 2014, 22:25 --

 

Mój pies.

 

Na mnie pies wplywa bardzo korzystnie ;) juz jak go widze to taka radosc w sercu jest ;

Moj ma 15 lat juz i mieszka w domu rodzinnym ja mam 25 i opiero od 3 lat tam nie mieszkam

Teraz nie moge miec w bloku gdzie mieszkam tak wlasciciel se zazyczyl i dziecko malutkie ale w przyszlosci bedzie ;)

 

Mnie dzsiaj sprawilo przyjemnosc posprzatanie ( jak mam wszystko sensownie poukladane to

Lepiej sie czuje ;)

Pozniej zakupy- duzo przecen pare fajnych rzeczy kupilam ;)

 

-- 18 sty 2014, 22:30 --

 

Kur.... Przepraszam moj Tel mi Tu szaleje nie umie tego usunac trzy razy sie dodalo masakra sorry :(

 

-- 18 sty 2014, 22:31 --

 

Kur.... Przepraszam moj Tel mi Tu szaleje nie umie tego usunac trzy razy sie dodalo masakra sorry :(

 

-- 18 sty 2014, 22:31 --

 

Mój pies.

 

Na mnie pies wplywa bardzo korzystnie ;) juz jak go widze to taka radosc w sercu jest ;

Moj ma 15 lat juz i mieszka w domu rodzinnym ja mam 25 i opiero od 3 lat tam nie mieszkam

Teraz nie moge miec w bloku gdzie mieszkam tak wlasciciel se zazyczyl i dziecko malutkie ale w przyszlosci bedzie ;)

 

Mnie dzsiaj sprawilo przyjemnosc posprzatanie ( jak mam wszystko sensownie poukladane to

Lepiej sie czuje ;)

Pozniej zakupy- duzo przecen pare fajnych rzeczy kupilam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evka, ja bez swojego psa nie wyobrażam sobie życia. Dzięki niemu mam jeszcze siłę, żeby jakoś funkcjonować w tym świecie. Zawsze będzie dla mnie na pierwszym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indifference1, pamiętaj tylko, że posiadanie psa to duży obowiązek. Ja nigdy nie będę w stanie zrozumieć ludzi, którzy wyrzucają psy. Mój własnie został wyrzucony jako szczeniak. Tak się złożyło, że został. To chyba najlepsze, co mi się w życiu trafiło. ;)

Chciałabym mieć jeszcze kota, ale to nie jest możliwe ze względu na alergię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic? Marny, śnieżny dzień, spędzony samotnie w pokoju, jak ok. 70 poprzednich. Ale pozytywy w sumie są każdego dnia, choćby najmniejsze :mrgreen:

 

- zacząłem się rozpisywać

- napiłem się dobrze schłodzonego piwka :twisted:

- chętnie położę się zaraz spać (miałem ostatnio z tym problem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indifference1 - tak, jestem w klasie maturalnej, więc też powinnam się uczyć, ale ja nigdy nie robię tego, co powinnam i naukę zacznę w kwietniu jak znam siebie. Ty też zdajesz maturę? :)

 

 

 

Co do tematu to poznałam na czacie chłopaka z Irlandii, ja chcę się nauczyć irlandzkiego a on polskiego i fajnie nam się gadało, zdziwiłam się jak łatwo mi przychodzi rozmowa, było bardzo miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sen dzisiaj sprawił mi radość. Pełen niejasności, podtekstów, zamotania i powodzenia, tajemnicy. Taki sen, który śni się jeszcze nastepny dzień, bo ciężko wyrzucić go z głowy. Coś co lubię. A śnię tylko bez tabletek, więc koniec chyba, dość tabletek. Wolę śnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×