Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

zrobiłem dobrą jajecznice na boczku. ktoś reflektuje? ;)

 

 

Nikt nie chce Twoje jajecznicy na spermoboczku!

 

-- 18 sty 2014, 23:20 --

 

zrobiłem dobrą jajecznice na boczku. ktoś reflektuje? ;)

 

witaj Nauta ;)

 

bardzo chetnie pomoge Tobie w zjedzeniu jajowy obiad.gif

 

Ale on najpierw do tego boczku wkłada pindola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włąsnie wrocilem z parkinku. Dziś przegadałem 2,5 godziny na parkingu. Jak kiedys. Z Edkiem to sie bardzo fajnie rozmawia. W sumie to nawet calkiem znośnie mi sie siedziało, tylko w ostatniu pół godziny odpalily sie objawy, to jest taki rodzaj pobudzenia i spięcia. Wówczas sie na tym koncentruje i to narasta i jestem nakręcowny. Ciekawe co robic, żeby się nie pojawialo, albo nie narastało????? Ale pytanie, jakbysmy to umieli to nie bylo by nas na tym forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, a ja staram sie przetrzymac i narastaja. Ona sa zawsze wtedy, kiedy musze wyjsc do toalety. Wowczas wstaje chodze po schodkach. Obserwuje jak sie czuje, takie typowe skanowanie siebie, jak jest dobrze to ulga. Jak tylko zawuaze ze cos jest nie tak to narasta. W czasie rozmowy tez mam objawy ale tak w 20%. Czasami w czasie rozmowy pojawia sie klopotiwa sytuacja, ze nie wiadomo o czym mowic. Wówczas pojawia sie spięcie, pozniej sie na nim koncetruje ze w ogle sie pojawilo i jestem juz nakrecowny. Ale co zrobic... typowo nerwicowe zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×