Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, bry :) rozładowany... ale było ciężko ;) teraz relaks ;)

Co tam u Ciebie?

A sorry że nie zgarneliśmy Cię po drodze ale auto zrobiło się dwuosobowe ;) Chyba musiałbys na dachu jechać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAA! Niedługo mi stuknie 666 postów, a ja mam heksakosjoiheksekontaheksafobię! Wiem, co napiszecie! Żebym skasował konto, albo już nigdy więcej nie napisał, ale takiego wała jak Polska cała :mrgreen: .

Amfetamina? 0_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo mi stuknie 666 postów

To się diabelski zrobiłeś, a z tego co pamiętam, to w temacie o masturbacji, przyklaskiwałeś stwierdzeniu, że masturbacja to grzech, więc... skoro.... jeśli... jesteś taki diabelski, to może nawet zwalisz sobie z tej okazji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przełomowa chwila w moim życiu. Uwaga... Skupienie... To ja z tej okazji, by uczcić mój 666 post napiszę diabolicznego suchara o szatanie pochodzącego z kongenialnej książki autorstwa Karola Strasburgera. O to dowcip:

 

Diabeł zgarnął Polaka, Ruska i Niemca i mówi :

- Przynieście coś do czyszczenia.

Polak przyniósł szczoteczkę do zębów, Niemiec szczotkę do czyszczenia kibla a rusek się nie pojawił.

Diabeł mówi:

- Teraz umyjcie zęby tym co przynieśliście.

Polak umył i nic.

Niemiec zaczyna beczeć i się śmieje.

- Czemu beczysz?

- Bo boli.

- A czemu się śmiejesz?

- Bo Rusek jedzie maszyną do czyszczenia ulic!

(teraz, tak ty, do Ciebie piszę ty ludku, co wybałuszasz gały w monitor, teraz masz zacząć się śmiać! Słyszysz? Śmiej się, albo... Szatanowi będzie smutno :cry: )

 

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo mi stuknie 666 postów

To się diabelski zrobiłeś, a z tego co pamiętam, to w temacie o masturbacji, przyklaskiwałeś stwierdzeniu, że masturbacja to grzech, więc... skoro.... jeśli... jesteś taki diabelski, to może nawet zwalisz sobie z tej okazji

 

Niby do czego? Nie kręcą mnie takie avatarki jak twoje, albo nie daj Boże, oszczędź mi katuszy i nie pokazuj swojej "twarzy" w awatarze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo mi stuknie 666 postów

To się diabelski zrobiłeś, a z tego co pamiętam, to w temacie o masturbacji, przyklaskiwałeś stwierdzeniu, że masturbacja to grzech, więc... skoro.... jeśli... jesteś taki diabelski, to może nawet zwalisz sobie z tej okazji

 

 

:hide::hide::hide::hide::hide:

 

Ale on się właśnie chyba boi tych diabelskich znaków..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo mi stuknie 666 postów

To się diabelski zrobiłeś, a z tego co pamiętam, to w temacie o masturbacji, przyklaskiwałeś stwierdzeniu, że masturbacja to grzech, więc... skoro.... jeśli... jesteś taki diabelski, to może nawet zwalisz sobie z tej okazji

 

 

:hide::hide::hide::hide::hide:

 

Ale on się właśnie chyba boi tych diabelskich znaków..

 

Już nie, bo mam ponad 666 postów, fiu, fiu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×