Skocz do zawartości
Nerwica.com

Praca maturalna z psychologii?


dead

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w tytule. Za rok mam maturę i myślę, żeby zaproponować własny temat. Coś związanego z psychologią oczywiście. Podobała mi się teoria dysonansu w psychologii społecznej Elliota Aronsona (o ile nie pomyliłem książek) więc myślę, że to mogę zaprezentować. Co o tym myślicie? Macie jakieś swoje propozycje tematu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł. Zahacz to o jakąś ciekawą literaturę. Nie pamiętam czy muszą być lektury, ale literatura psychologiczna istnieje już jakiś czas. Sam lubię takie książki (w teorii, bo mało czytam). No ale sam dysonans może być trochę nudny, jak nie będziesz umiał przedstawić. Choć z drugiej strony wiem z czym rzecz się je. Sam mam parę takich dysonansów.

 

Wklej może nawet fragmenty pracy. Dam zdać, czy mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy muszą być lektury, ale literatura psychologiczna istnieje już jakiś czas.

Muszą być i to te przerobione na lekcji. Teoretycznie możesz oddać coś od siebie spoza kanonu ale to się odradza, możesz ale np jedną. Jak wykombinujesz temat tak, żeby pasowały do niego lektury szkolne to spoko. Jak nie to odradzam. Nie masz robić tego tak żeby interesowało ciebie ale komisję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×