Skocz do zawartości
Nerwica.com

METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Medikinet CR)


Badziak

Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      52
    • Nie
      11
    • Zaszkodził
      2


Rekomendowane odpowiedzi

nie bierzcie tych narkotłuków dzieciaki. :nono:

albo w dupala.

Oprócz poleconego przez kolegę lubudubu podania P.R doktór NS poleca także aplikację pod napletek, oraz pod powiekę (jak kwasa). Jak ktoś nie ma napletka (żyd, kobieta), to może podać dowCipnie z zadowalającym efektem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie tam nos piecze Kalebx3 ;) a w porównaniu do jakichś tych rc to już w ogóle lajt, na mnie metylo nie działało zbytnio, prędzej przy większych dawkach irytował ból głow, pobudzenie słabe a brak skupienia jak był tak został ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy potrafi mi ktoś odpowiedzieć na pytanie co działa silniej na dopamine - metylofenidat czy bupropion? I to samo z noradrenaliną - metylofenidat czy bupropion oraz metylofenidat czy reboksetyna? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że panna ćpała Medikinet

degeneratka . lepsza amfa , po co się narkomanka pchała w krzywe jazdy , a potem płacz i w dodatku telewizja . Jak ktos nie umie jeżdzic samochodem to niech kupi sobie chulajnoge i jeżdzi po chodniku . Kużwa przez takich oszołomów i degeneratów ( jak ta idiotka ) lek ten ma opinię narkotyku , co jest wierutna bzdurą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam pytanko jak jest z ceną tego leku? Kiedyś czytałem jak ktoś pisał że lek jest refundowany tylko do 18 roku życia ale to był post z przed kilku lat, wie ktoś może jak to wygląda teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×