Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, ja przed chwilą z zakupów wróciłem :) Byłem chrześniakowi zabawkę kupić bo niedługo 3 latka kończy :105: I jeszcze umowę internetową przedłużyć bo niedługo termin się kończy i by mnie odcięli od Was :P Czyli widzę, że miałaś co robić :)

 

Jak jesteś uszykowana to rób foto i startuj na Miss forum :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ja mam w kuchni wrzosiki :D dziekuje zamierzam sie triche odstresowac ale zebym nie wpadla w atak jeno to bedzie git , w razie czegos biore afka ze soba nawet obcykalam ewentualnie taxi jakbym sie zle poczula ;)

 

 

Marcosm, o to miales zajety dzien:) a co nabyles za zabawke?

Ja dzis nawet nawet sie nie nudzilam ;) w lidlu masa ludzi byla i mialam spinke ale dalam rade i kupilam sobie roznosci do jedzonka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcosm, o to super :) lubie dzieciaczki :105:

Kupilam schaba , i poledwiczkiz kurczaka oraz warzywka na patelnie i szpinak , kefirki serki typu wloskiego , makaron i pomidorki w puszce , smietane 30 % (z procentowych rzeczy ino takimi sie moge raczyc;) ) :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, dzieci są fajne, ale jakie inteligentne :105:

 

Ooo, zdrowe odżywianie, coś dla mnie :mrgreen: Dobra jest mieszanka chińska z ryżem, polecam :))

 

Marcin2013, wszystko się kiedyś zepsuje, a tu chodzi o radość tego małego malca :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×