Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chłopak młodszy o 6lat czy to źle?


Rekomendowane odpowiedzi

aardvark3,

ale 8 lat to w sam raz zeby byał miłosc i zeby było naprawde fajnie z pociagiem fizycznym i ogladem swiata gdzie róznica wieku tez daje o sobie znać,inaczej sie patrzy na swiat jak sie ma koło 40 inaczej jak sie ma 25 , jednak inne potrzeby, inne oczekiwania, 8 jest w porzadku jak najbardziej

czy to "kolo 40" to bylo do mnie?

Sprostuje dyskretnie: tuz po 50 ;)

 

-- 17 sty 2014, 17:05 --

 

Ja tam sie ne krepuje :D podoba mi sie moje cialo.. mojemu partnerowi tez

Candy - spadlam z bardzo wysokiego konia i niestety, bolesnie. Moja samoocena spadla wraz ze mna ;)

Juz sa postepy, mimo wszystko, od jakiegos czasu ale nie udaje mi sie przywrocic tamtej pewnosci siebie i akceptacji wlasnego ciala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aardvark3, bo jak ludzie czegos nie potrafia zrozumiec to dorabiaja teorie... i panuja wszechobecne dwie..mlodsza laska leci na kase, mlodszy facet szuka mamusi. Nie kazdy ma otwarty umysl zeby nie leciec stereotypem

I znów sie z tobą zgodzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela,

ty wiesz mało,

Fakt ,nie przyjaźniłem się z Miłoszem , ani z Englertem , a tym bardziej z dziewczyną Twojego kolegi. ;)

 

[/quote

i mi nie pierdziel o miłosci bo miłosc to odpowiedzialnosc za druga osobę, akceptacja jej wad ,kompromisy, dawanie siebie i branie od kogos emocji, wspieranie się, wspolne patrzenie na swiat, emocje zainteresowania,

Właśnie . 8)

ale wiek niestety tez jest ważny po przekroczeniu pewnej granicy moze być przyjaźń a pójscie do łożka z dziadkiem nie jest normalne,

Sex po 40 ,to zboczenie .Za sex po 50 powinno się iść do więzienia , za sex po 60 kara śmierci :mrgreen:

Według Ciebie pewnie nie ma mowy o miłości do osoby niepełnosprawnej , chorej , z cięższej o 8 kg . Kto pójdzie do łóżka z osobą cięższą od siebie , no chyba ,że dla pieniędzy. Nie wspomnę o miłości bruneta do blondynki , a tym bardziej do rudej.

W płytki sposób oceniasz ludzi .

To Ty mi nie pierdziel o miłości :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0Rh+,

za przeproszeniem gówno wiesz i pokaż mi gdzie ja napisłam cos takiego, no pokaz czytaj ze zrozumieniem , jak za głupi jestęs zeby zrozumiec to nie rozum bo i tak nie jestes w stanie tego rozkminic, to co sobie dopiszesz w swojej chorej psychice do moich wypowiedzi , których nie jestęs w stanie pojac bo sa za trudne dla ciebie to sorki nie mamy o czym rozmawiać, lepiej zacznij myslec bo teraz walisz frazesami, ja napisałam ze nie można kochac niepelnosprawnego mozna owszem , czytaj i zrozum jesli nie rozumiesz to nie pisz głupot i naucz sie zycia, po prostu zwyczajnie normalnego zycia, bo siedzenie przed netem nic ci nie da, ja dzisiaj miałam ostrą lekcje zycia i raczej nie byłą ona w necie bo net to tylko net , nawet nie wiem jak wygladzasz to dodatek do zycia a dodatkowo wiecej wiesz odemnie na moj temat, interpretujesz źłe to co pisze, nie chce mi sie z tobą gadać jak to boguś linda w pewnym filmie powiedział, zresztą dlatego uznaje wiekszosc osób za nudne bo nie sa w stanie pojąc pewnych rzeczy i dopisuja sobie same coś , czytaj ze zrozumieniem, nie che mi sie bawic w uprzejmosci i kurtuazje, mogłabym,ale nie mam na to najmniejszej ochoty, szczegolnie z kimś kto dokonuje nadinterperetacji, gdybybs poprawnie czytał to właśnie byś wyczytął z tego co napisąłm cos przeciwnego niż wyczytałeś ,ale nie jestes w stanie , nie jestęs po prostu , taka z toba komunikacja jak z wieksozscia ludzi albo trzeba udawać a jak sie dowali prawde to takie reakcje, stac mnie na kulturę ,ale mi sie nie chce bo i tak nie ma sensu a te wszystkie osoby ą i ę to w pod skórą az im pulsuje a nie sa w stanie nawet prostych wypowiedzi pojąć,

z nikim sie pokłuciłam same pytania potrafia dowalic, same pytania potrafia być dziwne, ale dałam sobie rade ale lekcje zycia mam od 14 roku zycia wiec ja raczej wiem co pisze ty raczej nie wiesz

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela,

za przeproszeniem gówno wiesz

jak za głupi jestęs zeby zrozumiec to nie rozum bo i tak nie jestes w stanie tego rozkminic, to co sobie dopiszesz w swojej chorej psychice do moich wypowiedzi , których nie jestęs w stanie pojac bo sa za trudne dla ciebie

stac mnie na kulturę ,ale mi sie nie chce bo i tak nie ma sensu a te wszystkie osoby ą i ę to w pod skórą az im pulsuje a nie sa w stanie nawet prostych wypowiedzi pojąć,

interpretujesz źłe to co pisze, nie chce mi sie z tobą gadać jak to boguś linda w pewnym filmie powiedział,

 

Pozdrów Bogusia ode mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 lat w tą czy w tą czy to róznica

ludzie kochajcie się szkoda czasu na smutki

 

Nieważne, że facet ma 15 lat, a dziewczynka 9, kochajcie się, szkoda czasu na smutki!

 

Tak do wszystkich, którzy wierzą w największe kłamstwo, żydowski wynalazek, które nawet w XXI wieku wciąż funkcjonuje.

 

"Prawda, miłość, wolność, wiara, pokój, sumienie - to wszystko złudzenia, kaprysy percepcji, ulotne twory słabego , ludzkiego umysłu, który rozpaczliwie szuka bytu tam, gdzie nie ma sensu ani celu. Wszystkie te twory są sztuczne, jak cała otaczająca nas niby rzeczywistość!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzicie? Wyśmialiście koleżankę i sobie poszła i zerwie z chłopcem.

 

A teraz na serio i to jest prawda co mówię, to nie wiek ma znaczenie, a miejsce, w którym się jest ze swoim życiem. Bo ludzie mogą chcieć się bawić, chcieć zakładać rodzinę albo chcieć robić karierę w różnym wieku, ważne żeby spotkali się mając te same priorytety. No i fajnie jest jeżeli osoby nie różnią się diametralnie doświadczeniem życiowym. O stopniu zaangażowania w związek już się nie rozpisuję i nie dobijam koleżanki-autorki tematu.

 

A motto mottem pozostaje:

"Kiedyś mówiono nam, że trzeba mieć starszego męża, bo jest bardziej dojrzały. Współczesne badania dowodzą, że mężczyźni nie dojrzewają nigdy, więc spokojnie można mieć młodszego".

 

Nie pamiętam, kto to powiedział. Jakaś aktorka pewnie.

 

P.S. XBOX jest spoko, Pokemony też :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×