Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Długo już jesteś w Szwecji sojuszniczko?

20 lat minelo jak jeden dzien

 

Tam w Szwecji to wysoki poziom życia, pewnie sporo jest tez tam naszych rodaków????

a gdzie tam wysoki ! To bzdura... jemy tylko sery splesniale, pijemy stare wina, jezdzimy samochodami bez dachow i uzywamy telefony komorkowe bez klawiatur.

 

Rodakow ? Tak sporo i proszå nas o chleb ze smalcem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewåtpliwie kryzys ekonomiczny dotknål wszystkie panstwa Europy ale to wlasnie Polska najlepiej sobie poradzila, tak przynajmniej wynika z rankingu europejskiego. Ten obraz oczywiscie moze byc spaczony bo bierze sie pod uwage inwestycje zagraniczne na terenie PL a nie sytuacje ekonomicznå zwyklej rodziny Kowalskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj, chyba wystraszylam calå nocnå plejade z forum. Uciekam w takim razie na swoje pole minowe.

Zycze Wam Nocne Marki milej nocki i ciekawych rozmow :papa:

A temu kto sie wybiera do lozeczka DOBRANOC spioch.gif

 

Obiecuje, ze bede trzymala grzecznie råczki na kolderce ;)

 

Bywajcie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, niedawno też miałam czas, że z własnego wyboru siedziałam po nocach... Do czasu kiedy zaczęłam nawykowo przesypiać niektóre zajęcia na uczelni, wyglądać jak zombie, za dnia chodzić po ścianach i padać ze zmęczenia gdziekolwiek się da. Niestety dzienne obowiązki uniemożliwiają mi egzystencję wyłącznie w nocy. A gdyby nie to, nie zastanawiałabym się chwili co wolę. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×