Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

ja dziś miałam referat, w przyszłym tygodniu mam 2 egzaminy i jedno wielkie zaliczenie ustne. Trzymajcie kciuki.

Jakoś ten czas sesyjny nie wpływa na mnie dobrze, bo gdzieś od tygodnia ciągle boli mnie głowa. A dzisiaj wzięłam potrójną dawkę tabletek przeciwmigrenowych i nic nie pomogło. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś miałam referat, w przyszłym tygodniu mam 2 egzaminy i jedno wielkie zaliczenie ustne. Trzymajcie kciuki.

Jakoś ten czas sesyjny nie wpływa na mnie dobrze, bo gdzieś od tygodnia ciągle boli mnie głowa. A dzisiaj wzięłam potrójną dawkę tabletek przeciwmigrenowych i nic nie pomogło. :(

a co masz antymigrenowe ? sumitryptan ? ja 3mam kciuki mocno :)bo wiem ze Ty 3masz za mnie, sesja nikomu dobrze nie robi

 

Marcin dobre macie kebaby ? ja biore w tortilli (durum) i sa calkiem zdrowe - duzo miesa i warzyw.

 

przykro mi ze wymiotuje, tez to mialem pare dni temu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, zazwyczaj działają, jakoś po godzinie od wzięcia tabletki mija ból. Chyba że jest naprawdę źle, no to wtedy nie działają. Ale generalnie jest ok. Tylko że te tabletki są strasznie drogie, za 6 tabletek płacę około 69 zł

 

-- 17 sty 2014, 15:09 --

 

Paweł, dasz radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×