Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

:papa:

Ja sluchajcie caly wczorajszy dzien zasypialam, az nie moglam w pracy wysiedziec, wieczorem - nagla poprawa no i owczywiscie.. w nocy spac nie moglam!!!! Bylam calkowicie obudzona i pelna energii :) Ale wkurza mnie to jednak, ehh. Zasnelam po 4 (i to po benzo niestety), wstalam teraz. Niby troche pospalam, ale jednak jak wstaje tak pozno to jakos rozwalona tez jestem.

 

-- 17 sty 2014, 11:31 --

 

a wlasnie przeczytalam odnosnie terapii :

Podsumowując: wszystko jedno, jak będzie się nazywać modalność psychoterapeutyczna uprawiana przez twojego psychoterapeutę. Ważne jest by on sam był w swojej modalności kompetentny i by robił to, co sam uważa za leczące. Bo to nie psychoterapia działa, tylko konkretny psychoterapeuta, mający określony charakter, umiejętności i wiedzę. No i sprawdź wśród pacjentów, czy cieszy się opinią skutecznego psychoterapeuty.

(http://www.pocieszka.pl/index.php?page=art_leczy&menu=pacjenci&item=artyk#dol)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam :)

 

nerwosol-men, a oglądałeś juz "pod mocnym aniołem" smarzowskiego,ja wyczekuje aż dotrze do tej zapadłej dziury mam nadzieje, że nie będzie tak przereklamowany jak "drogówka", ale w zwiastunie rozwalił mnie moment, jak więckiewicz kopnął w d**ę tego lajkonika haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc chlopaki :)

ehhh wczoraj w pracy mielismy goscia zagranicznego, i zazwyczaj kazdy musi porozwiac i pokazac i opowiedziec co robic. No ale malo czasu bylo wiec tylko kilk aosob moglo pogadac. A dzis sie okazuje, ze ona dzis tez bedzie i kazdy ma z nia jednak porozmwaiac :( wiec nie upieklo mi sie wczoraj, tak jak mysllam. Ehhhhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, nerwa, neon, :*******

 

a ja wroialm i prezentu nie kupilam bo w sklepie z kosmetykami , malutki osiedlowym ale fajnie zaopatrzonym w Polskie kosmetyki a koelzanka tylko takich uzywa ta do ktorej jutro ide ---zlapala mnie taka trzesawiaca ze az mi rece chodzily :x nie mialam ataku, spielam sie tylko jak mnie tak t\rzotrzeslo i musialam wyjsc bo sie na mnie dziwnie przygladala ekspedientka . :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja to podziwiam jak Ty z rana szybko ogarniasz te sklepy i wszystko :) A co do efektów dodatkowoych no to pamietaj, to nie jest, ze nagle wszystko przejdzie jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki, ale wlasnie powinno byc coraz mniej i coraz lzejsze (tak wszedzie pisza :) ), az w koncu bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, wiem ale jakos tak juz sie przyzwyczailam ze lubie isc i kupic wszytsko i pozalatwiac co mam na dany dzien , przed poludniem ... :bezradny:

 

neon, tak , ja sie nawet nie rozbeczalam dzis tylko wrocilam z nerwem , ale czekam do przyszlego tygodnia i zobacze co to za pani psychoterapeutka mi sie trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×