Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co, zastosowalam cwiczenie na tą depresje. Wypisalam wszystkie takie glowne mysli negatywne. I potem obok napisalam mysli racjonalne (dotyczace tego samego). No i nie wiem.. jak wypisalam to wszystko, jakos sie lepiej poczulam, nabralam sił, wzielam sie nawet za zmywanie :) I juz humor mi dopisuje, wrecz czuje sie jak po benzo! :yeah:

Chociaz nie wiem, czy to zasluga cwiczenia, czy ze przyszla noc i jakies polepszenie... No ale, wazne, ze jest lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ludziska, dzisiejszy dzien nad wyraz spokojny. Do 17 mega spokój, rano jak sie obudzilem to nawet zainteresowal mnie jakis film w telewizji. Leże sobie na lóżku już tak od 20:30 i mysli i tak kłebia się w głowie. A tak do 17 to w ogole nie myslalem o tym wsztkim. Mysle, zejrze na forum o 22, a tutaj patrze juz ta godzina. Bylem dzis na spotkaniu u jednej teepeutki a glestat, bardzo fajne spotkanie. Nie wziela ani grosza, no ale niestety spotkala sie tylko raz bo nie ma miejsc. Ech ciezko pisac. Co tam u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak to jest jak sie wejdze na forum to juz czlowiek sie nieciepliwi zeby ktos odpisal wlazi sie tu i tam, to wciaga w sekuncie.

 

-- 16 sty 2014, 23:56 --

 

DżejnRołs, Najgorsze jest to ze nie da sie pzestac o tym myslec... Chodziaz nie dzis do 17 kucze udwalo sie nie myslec. Mialem po prostu tak po uszy wszytkiego, ze nie mysalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, ja dzisiaj caly dzien beznadziejny, depresyjny, zniechecenie i brak motywacji, ledwo w pracy wysiedzialam 4h, ale potem mi na wieczor wszystko przeszlo i teraz super :)

 

Grawitacje ogladam, i zastanawiam sie, jak to odbieraja ludzie z agorafobia? :) bo dla mnie to niezly horror patrzec na ten film :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×