Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Terapeutka dała mi zadanie domowe takie, że miałam się zapytać innych ludzi, jak sobie radzą z krytyką i miałam spisać 10 powodów. Bo ja znam tylko jeden sposób - cięcie się, a ona powiedziała, że przecież inni ludzie jakoś sobie radzą inaczej. No ale ja nie mam pojęcia jak. Pomożecie mi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, dla mnie krytyka musi byc przede wszytskim konstruktywna czyli np jak pislam recenzje do pisma muzycznego to nie opieralam sie na moim guscie tylko patrzylam na calosc utworu, plyty, a nie na to czy lubie tern zespol czy nie bo wiadomo rzecz gustuu. Dostrzegalam np super wplecione chory do utworu , czy dobra perkusje . Krytyka ma byc konstruktywna a nie wg mojego widzimisie .

 

a jak sobie radzilam jak sama bylam skrytykowana .... jesli byla wlasnie taka jak pisze u gory to pomyslalam jak poprawic np warsztat pisarski zeby bylo lepiej a jak byla wyssana z palca i ktos nie umial mi powoedziec konkretnie co mu sie nie podoba i dlaczego to olewalam takiego krytykanta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, szczerze staram się nie przejmować bo ludziom bardzo łatwo przychodzi krytyka inych a nie popaczom się na siebie a po drugę nitk nie szedł przez życie w mojim szeregu to jak mnie morze krytykować no nie powiem troszczke się włoszcze ale nic się nie odzywam i zamykam się w sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×