Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

A leżę sobie i się drapię.

 

Byłem dziś w Carrefourze po kilka produktów, ziarna różne, owsianki, błonnik w prochu itp., po to żeby chociaż akt srania przebiegał w miarę bezboleśnie, na lepszy początek dnia. Godzinę przed południem, ludzi w sklepie jakby papież siedział na ostatniej półce pod ścianą i chleb im zrzucał błogosławiąc. Teraz to już jestem pewien, że Polska dała sobie radę z najwyższą falą kryzysu wyłącznie dzięki nim.

 

Dziadek przede mną też przyjechał po niewiele, 3 pary majtek szaroburych, fuj wie co to za kolor, wyglądały jak zrobione z mokrego najtańszego papieru toaletowego. Ale on jest na emeryturze, nudzi mu się, zobaczył w gazetce promocję na galoty i wyruszył na swoją misję dnia. A ja...ja muszę być jebnięty żeby o tej godzinie. Zastanawiałem się czy wypierze te majtki zanim włoży na dupę, przecież co najmniej kilka tysięcy emerytów miało je wcześniej w swoich rękach, naciągało, odwracało na drugą stronę, macało grubość materiału od strony siusiaka i od strony dupy. W dodatku położył na tej upierdolonej, mokrej z czegoś taśmie. Żeby chociaż szybko przypięczętował swój sukces i dumnie pomknął przez bramkę sklepową. Nie kulwa. On musi jeszcze wyciągnąć pogniecioną gazetkę sklepową i omawiać z kasjerką coś wskazując paluchem. Nie wiem co tam robią, może planują już kolejny szturm na promocyjne majtki w następnej dostawie. Mam dokanałówki w uszach i zatruwam głowę najcięższymi znalezionymi w odtwarzaczu albumami, tak głośno jak tylko mogę, a i tak są jeszcze te momenty kiedy kończy się jeden utwór przed następnym i wtedy usłyszę coś co mnie wkurwi. Karta rodzinka jest?! No żesz kulwa ja pieldolę, jak w jakiejś strategii od Paradoxu, dają ci jakiś fuja warty i długo wyzbierany bonus żeby przykryć ciulstwo, którym wcześniej ci dopieldolili. Nie, w grach jest znacznie lepiej, zawsze widzisz ile stracisz a ile zyskasz, od razu, tu musisz się mocno wysilić żeby odkryć gdzie zostałeś upieldolony, w dodatku w grze ostatecznie możesz wyjść na plus, tu nigdy, możesz tylko się przygotować i posmarować dupę wazeliną żeby mniej bolało.

Czy ja w ogóle wyglądam jak rodzinka, prorodzinnie czy jakiś inny tego typu ciul, jedyna rodzinka jaką kiedykolwiek założę to będzie ta w stylu Charles'a Mansona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×