Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

A no wiecie, jak to zwykle rano - zmeczenie i brak motywacji :) Dzien jak codzien...

Ale szykuje sie, bo dzis musze do pracy isc, jakis obowiazkowy wyklad jest a potem gość przyjdzie i trzeba z nim gadac, opowiadac o swojej pracy itd. :-/

Mam tylko nadzieje, ze jak pojde to jakos sie rozruszam i zapomne o osłabieniu.

 

gosiulek, jak po terapii??? :)

 

-- 16 sty 2014, 10:53 --

 

kasiątko, no ja sie probuje dobudzic :P Zawsze jak widze Twoj awatar to sobie uswiadamiam jak mi brakuje tutaj psów :( Fajnie tak poprzebywac ze zwierzakiem zawsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulek, o no o super, jak intesywniejsza to szybciej zadziala :) Fajnie, ze Ci sie trafila taka opcja.

kasiątko, ja tak samo jak bylam ostatnio u mamy, to jak wstalam to od razu 2 psy sie zlatywaly i wyjsc z lozka nie chcialy :) To daje takie fajne oderwanie od rzeczywistosci zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa,kasiątko mój pies to śpi nam w nogach co noc :D jeszcze się pod kołdrę pcha bo jej zimno :D

 

-- 16 sty 2014, 11:13 --

 

nerwa ta moja psycholog jest niesamowita...przychodzi dziś dwie godziny wcześniej i wychodzi trzy godziny później niż kończy przyjmowanie...jest taka ciepła...no ma powołanie...dlatego tyle ludzi do niej chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, kasiątko, hania33, PJT,

nazywam się niewarto :*******

Wrocilam ze sklepu i z osrodka bo chcialam termin do ortoepdki moje wyznaczyc , i jest za 3 miesiace a mnie sie leki koncza :bezradny: nosz! Dawniej byly co dwa tygodnie nie wiem co to za oblezenie.

 

Ale nic mi nie bylo , lekka spinka w osrodku jak za mna stanla jakis facet sapiacy i mamrotal cos sam do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :* hej!

A nie ma u Ciebie tak, ze jak bierzesz jakies takie leki to nie musisz na wizyte sie zapisywac tylko ich prosisz na recepcji o wypisanie leku? U mnie tak bylo w przychodni, ze mozna bylo poprosic bez wizyty i wtedy lekarka w wolnej chwili wypisuje wszystkie recepty.

A zdziwilam sie, bo ostatnio to mi nawet psychiatra tka powiedziala, ze na drugi raz, zebym sie nie zapisywala tylko moge zostawic kartke ze leki chce :)

 

-- 16 sty 2014, 11:28 --

 

gosiulek, dzieki! :) mam nadzieje, ze bedzie jak zwykle, czyli rano obawy i oslabienie, a jak juz dojde to sie rozkrecam i wracam na totalnym luzie. No ale nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×