Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Ale powiem Wam, ze bylem u nowej psychoterapeutki no zrobila jakos tak ze wyszedlem od niej zadowolony i troche z takim optymistycznym nastrojem. Moze to dziwne, ze mowia o ludziach którzy sie z nerwicy wyleczyli i przypomniala mi ze to jest rzeczwiscie mozliwe. Poniewaz dwa razy wychodzilem z tej choroby, to stwierdzila ze mam w sobie takie zasoby i mechanizmy wyleczenia sie. Ciekawe czemu teraz nie chca sie uruchomić. Jak długo zyliście bez nerwicy?

Kiedy nie mialem tego przez siedem lat odkad sie pojawila, to bylo po terapii no i pozniej tez mialem wytchnienie okolo 4 lata, chyba po paroxetynie.

 

-- 15 sty 2014, 22:12 --

 

Teraz jestem na etapie szukanie nowej terapeuyki, wiec spotykam sie z nowymi. Dzisiejsze spotkanie bylo OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, Wolałbym kobietę, ale dzisiaj trochę w nie zwątpiłem. Byłem na zakupach z siostrą i :

 

ja: te ciastka też bierzesz?

siostra: no wezmę, dobre (chociaż nigdy nie ich nie jadła), zdrowe, bo z sezamem (no to wykombinowała) i tanie..

ja: ile kosztują?

siostra: nie wiem..

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja znam jednego faceta co jest psychoterapeuta a sam chodzi na terapie do psychologa pare lat i ciągle narzeka , jak ktos sobie nie radzi sam z własnymi emocjami to nie powinien brac sie za leczenie inych , tak uwazam a wiekszosc osób idzie na psychologie czy robi kursy psychoterapii bo sobie w zyciu nie radzi, tylko mi nie piszcie ,ze taka osoba wie lepiej gówno wie, sama sobie nie radzi , nie potrafi a innych chce leczyc to przerazajace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, mam takiego kolege co moze w zyciu najepiej sobie nie radzi ale na pewno bylby z niego bardzo dobry terapeuta. Głównie dlatego, ze jest taki empatyczny, i ze dobrze terapytuzyje. A terapeuci maja chodzić na terapie sa w tak zwanej superwizji. Jak ma superwizje to jest dobry terapeuta. Bo kiepscy takize rzeczy zaniedbuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×