Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Hey wszystkim :)

 

platek rozy, propranolol jest dobry, ale w większych dawkach, na mnie osobiście 10mg nie działało uspokajająco, ale plus jest taki, że obniża ciśnienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, spokojnie, za mała dawka :) Ten lek nie działa aż tak ostro :) Byś musiała chyba z 60mg wciągnąć ;p

 

Porady udzieliłem, liczę na talerz zupy, ogórkowa to moja ulubiona :105:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co, dla mnie chyba teraz najwieksza udręką jest osłabienie. Jakiejs takiej fobii dostałam przed tym. I mysle, ze to oslabienei jest wylacznie psychiczne (nie prawdziwe fizyczne - chociaz tak to odczuwam). I nawet ataków sie tak nei boje, bo juz wiem, ze miną i tyle. A tego oslabienia sie boje, bo sie tak ciagnie dlugo, i sie boje, ze pojde np. do pracy i nie bede miala siły wrocic. :roll: Juz chyba miałam taką wkrętke jakis czas temu... ehhh

 

-- 15 sty 2014, 12:42 --

 

Marcosm, a widzisz, a ja to dodatkowo mam bardzo niskie cisnienie, wiec mysle, ze mi jeszcze bardziej dowalilo - jak obnizylo jeszcze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, najważniejsze się nie nakręcać i to ignorować, chociaż łatwo nie jest. Ja pamiętam jak zawsze gdzieś szedłem, czy stałem nagle mi się robiły nogi jak z waty, ile sił i umysłu wkładałem, żeby się nie wywrócić, musiało to nieźle wyglądać jak nogi zarzucałem żeby iść :lol:

 

Ja też miałem zawsze niskie, ale w nerwicy potrafi skakać ponad standard :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z propkiem jest ten 'problem' ze przekracza bariere krew mozg, a nowoczesne beta blokery tego nie robią. plus jest taki ze uspokaja tez osrodkowo, minus ze to dzialanie moze powodowac depresje, ale 10mg to malutka dawka, ja bralem kiedys 3x40mg na odstawienie benzodiazepin (i udało się je odstawić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcosm, to zapraszam na ogorkowa :) robie caly gar ;) wlasnie nastawilam wywar i starlam ogoraski :)

 

Ona mi kazala brac rano tabletke tego propra bo ja przewaznie rano sie najbardziej dusze .

 

PJT, nie chciala mi nic innnego dac :bezradny: mowilam ze tego nie chce bo to stary a ona ze powinnam sie sama leczyc jak tak wszytsko wiem.

 

-- 15 sty 2014, 13:48 --

 

Enii, ja ostatnio czytalam Charlaine Harris ale nie serie o wampirach bo ta mi sie nie podoba tylko o takiej kobiecie co widziala zmarlych .Fajne to bylo. Wciagalo mnie . :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcosm, to zapraszam na ogorkowa :) robie caly gar ;) wlasnie nastawilam wywar i starlam ogoraski :)

 

Ona mi kazala brac rano tabletke tego propra bo ja przewaznie rano sie najbardziej dusze .

 

PJT, nie chciala mi nic innnego dac :bezradny: mowilam ze tego nie chce bo to stary a ona ze powinnam sie sama leczyc jak tak wszytsko wiem.

 

ja bylem u kardiologa i sama mi doradzila nowoczesny (ebivol) mowila o tych problemach z propem ,teraz mam zmieniony na metocard bo mocniejszy. Idz do specjalisty moja rada.

 

Jest taka sprawa ze propa sie wykorzystuje w psychiatrii bardzo czesto i psychiatrzy chetnie go wypisuja.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcosm, mam to samo tez mi sie takie nogi robia , gumowe iz araz mysle jesooo zemdleje . Teraz staram sie sobie wmawiac to tylko lęk , nie zrobi mi nic to tylko lęk ale nie zawsze to dziala poza tym mnie juz mega meczy to stala walka z lękami.

 

-- 15 sty 2014, 13:51 --

 

PJT, w ogole to nie wiem czy nie zmienie psychiatry.Ta mi cos srednio odpowaida.

 

-- 15 sty 2014, 13:51 --

 

Dzis juz zadyche zlapalam jak szlam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, jak braknie ogórków kiszonych to daj znać, mam ich trochę własnej roboty ;)

 

A pomaga Ci ta dawka na Twoje dolegliwości?

 

PJT, ale ebivol to jest typowo beta-bloker, a propranolol nie. Jeśli puls jest w porządku to nie ma sensu się przerzucać z propranolu na coś mocniejszego.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcosm, mam to samo tez mi sie takie nogi robia , gumowe iz araz mysle jesooo zemdleje . Teraz staram sie sobie wmawiac to tylko lęk , nie zrobi mi nic to tylko lęk ale nie zawsze to dziala poza tym mnie juz mega meczy to stala walka z lękami.

 

-- 15 sty 2014, 13:51 --

 

PJT, w ogole to nie wiem czy nie zmienie psychiatry.Ta mi cos srednio odpowaida.

no jak narazie ma same porażki na koncie, ja też bym sie nie 3mał. Ja zanim trafiłem na swojego też kilku przerobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, jak braknie ogórków kiszonych to daj znać, mam ich trochę własnej roboty ;)

 

A pomaga Ci ta dawka na Twoje dolegliwości?

 

PJT, ale ebivol to jest typowo beta-bloker, a propranolol nie. Jeśli puls jest w porządku to nie ma sensu się przerzucać z propranolu na coś mocniejszego.

dlaczego propranolol to nie beta blocker ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×