Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

miałam dzisiaj próbne interview, takie ćwiczeniowe i choc miałam debilne pytania, i debilnie na nie odpowiedzialam, to usłyszałam, ze jestem zabawna, i mam świetną osobowośc którą widać :D

 

Idę jutro na pierwszą szwedzką rozmowę kwalifikacyjną. Stresuję się tym, ale i cieszę, bo może przerwę błędne koło pogrążania się w depresji i wycofaniu. Trzymajcie kciuki za mnie proszę :)

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warrior11, owocówka, Candy14 - dziękuje Wam baaardzo :* Myślę, że to już czas wyjść ze skorupy i z domu, poza tym to całkiem fajna oferta i dlatego tak bardzo mi zależy, aj!

 

owocówka, a gdzie miałaś takie próbne interview? osobowość to chyba 90% sukcesu na takiej rozmowie więc jest dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda

dekuju :*

 

owocówka, a gdzie miałaś takie próbne interview? osobowość to chyba 90% sukcesu na takiej rozmowie więc jest dobrze!

to tylko interview szkoleniowe, w ramach zajęc

 

w sumie podam wam pytania, bo anuż sie komuś przyda

 

oprócz standardowych pytań, mogą sie pojawić pytania jak np-

wolisz piwo jasne czy ciemne?

co weźmiesz ze sobą na marsa?

jak mnie oceniasz( chodzi o tego co przeprowadza interview)

jak nauczysz babcie obsługi internetu

jak włozyć żyrafe do lodówki

co robi twój partner

co robia twoi rodzice

 

i teraz niespodzianka- tak naprawde nie chodzi o to ze szukaja odpowiedzi na te pytania, bo ich to nie interesuje. trzeba tak odpowiedziec, aby "załbysnąc" i najlpeiej w odpowiedzi ukazać jakąś swoja porządaną ceche, lub znaleźć odniesienie do stanowiska o które sie staramy

 

tak więc jesli ktoś ma ochotę, to prosze podzielcie sie odpowiedziami jakie byście dali, zgodnie ze wskazówkami

bo mi zbrakło inwencji

np na pytanie o piwo, wykładowca powiedział ze można coś w tą stronę- w sumie, lubię obydwa gatunki, jeden, słodki, drugi cierpki, dokładnie tak samo jak praca opiekunki do dziecka, wiele radości, ale też i problemy

 

w miejsce opiekunki do dzieci mozna oczywiscie wstawic co sie chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Prawdopodobnie dostanę z dzisiejszego koła co najmniej 4. :smile: Przynajmniej to nie poszło źle. :mrgreen: Oczywiście liczę na 5, jako że miałam taką ocenę z tego przedmiotu od początku studiów, tj. przez ostatnie 4 semestry. W takim przypadku 4 byłaby wręcz powodem do wstydu. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dekuju :*

 

owocówka-masz jakieś powiązania z Czechami ?:>

 

 

 

to tylko interview szkoleniowe, w ramach zajęc

 

w sumie podam wam pytania, bo anuż sie komuś przyda

 

oprócz standardowych pytań, mogą sie pojawić pytania jak np-

wolisz piwo jasne czy ciemne?

co weźmiesz ze sobą na marsa?

jak mnie oceniasz( chodzi o tego co przeprowadza interview)

jak nauczysz babcie obsługi internetu

jak włozyć żyrafe do lodówki

co robi twój partner

co robia twoi rodzice

 

i teraz niespodzianka- tak naprawde nie chodzi o to ze szukaja odpowiedzi na te pytania, bo ich to nie interesuje. trzeba tak odpowiedziec, aby "załbysnąc" i najlpeiej w odpowiedzi ukazać jakąś swoja porządaną ceche, lub znaleźć odniesienie do stanowiska o które sie staramy

 

tak więc jesli ktoś ma ochotę, to prosze podzielcie sie odpowiedziami jakie byście dali, zgodnie ze wskazówkami

bo mi zbrakło inwencji

np na pytanie o piwo, wykładowca powiedział ze można coś w tą stronę- w sumie, lubię obydwa gatunki, jeden, słodki, drugi cierpki, dokładnie tak samo jak praca opiekunki do dziecka, wiele radości, ale też i problemy

 

w miejsce opiekunki do dzieci mozna oczywiscie wstawic co sie chce :)

 

mam nadzieję, że nie dostanę jutro pytań o żyrafę :D (ja bym pocięła na mniejsze kawały-ale pewnie wyszłaby moja psychopatyczna natura, więc może lepiej nie...)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×