Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś kochałem i byłem kochany :( dziś mnie dreczy

a ja właśnie wczoraj myślałam o tym, że nigdy nie byłam kochana, a przynajmniej nie tak prawdziwie. nikt mnie tak na prawdę nie zna, bo zbyt łatwo mnie zranić, żebym się otworzyła do końca. najczęściej robię dobra minę do złej gry i mówię coś zupełnie przeciwnego, niż czuję w środku. nawet sobie nie umiem wyobrazić, że ktoś by mnie na prawdę pokochał. jestem przekonana, że większość ludzi tego nie potrafi, tylko nieliczni są zdolni. przez te myśli miałam znów męczące sny. śniło mi się, że się w nocy obudziłam, a przy mnie był jeden z moich byłych. poszedł za mną do łazienki jak cień. później była zmiana warty i czuwał przy mnie mój drugi były. próbował mnie przytulić ale chyba był duchem, bo coś nie mogliśmy złapać kontaktu. w każdym razie moja podświadomość tak świruje, że stwarza sobie obrazy byłych facetów, że niby są przy mnie cały czas i nie jestem sama. tylko, że nawet oni mnie nie potrafili kochać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam parę

 

-- 14 sty 2014, 09:46 --

 

veganka, łatwo się jest zakochać nisz odkochac ja przez rok nie mogłem sobie znaleść miejsca miałem marzenia rozwijałem się i to co piękne odeszło odeszły marzenia brak chęci do życia wszystko się stało takie nijakie i popłynołem w tym smutku asz do dzisaj :( jak widzę pary na ulicy kochajoce się to mnie zalewa takie życie czeba żyć dalej

 

-- 14 sty 2014, 09:48 --

 

Eni smutna jesteś nie ? Bo tak mi się jakoś wydaje

 

-- 14 sty 2014, 09:52 --

 

Idę nyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×