Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Tak się wtrącę:

 

nova_2013, skąd masz szwedzką klawiaturę? ( w sensie: skąd można coś takiego zainstalować) :) Pytam, bo nie znam się za bardzo na takich informatycznych sprawach, a być może przy odrobinie szczęścia będę musiała niedługo instalować "obce literki" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92

mam szwedzkå bo takå mam juz w laptopie z racji tego, ze mieszkam w Szwecji. Ale ja sobie zainstalowalam do pliku txt polskie literki i czasami jak potrzebuje to kopiuje stamtåd i wklejam tutaj do forum, tyle tylko, ze to troche pracochlonnie. Mozna oczywiscie zmieniac sobie klawiaturki ( alfabet klawiatury) ale tez jest troche z tym problemu bo przy wciskaniu obcej literki musisz wciskac strzalke w gore przy jednoczesnym naciskaniu danej literki, albo Ctrl albo Alt G.

 

Ä ß Ü niemiecki

ąćęłńóśźż -polski

 

wlasnie te extra literki mam wpisane w dokumencie tekstowym.

 

Ale na codzien jak widzisz, wale ze szwedzkiej klawiaturki :D

 

HT2841-Wireless-Swedish.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

nova_2013, dziękuję bardzo. :) W zasadzie to mam już klawiaturę dwujęzyczną, i to w tym znaczeniu, że jest dosłownie dwujęzyczna, tzn. nie trzeba niczego przestawiać. ;) Ale niestety z innymi klawiaturami chyba nie da się tak zrobić, więc trzeba się będzie nagimnastykować. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora

w mojej klawiaturze så wbudowane jeszcze literki dunskie i norweskie ze wzgledu na wrodzonå wzajemnå MILOSC miedzy panstwami skandynawskimi. Tutaj wszytskie produkty så opisywane w 4 jezykach : szwedzki, dunski, norweski i finski , filmy DVD majå takze wprowadzony tekst tych czterech panstw. Ale juz angielskiego nie tlumaczå bo i tak wszyscy gadajå po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×