Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze muszę znaleźć dobre ćwiczenia na kręgosłup i będę miał wszystko czego potrzebuję

 

-- 13 sty 2014, 21:46 --

 

Mushroom, zobaczymy jak to będzie z tym naszym odchudzaniem.

no zobaczymy :? z trenowaniem nie mam problemów bo to lubię ale z trzymaniem diety mam duże bo lubię smacznie jeść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ja bym dała, żeby jeść 5 małych posiłków dziennie :105:

Niestety, jem dwa, w porywach trzy, stosunkowo małe, o różnych porach, mój organizm głupieje i dlatego też waga sobie stoi. Rano jak już muszę zjeść, to chleb z masłem, a i tak chce mi się wymiotować. Kompletnie nie mam pomysłów jak się przestawić i jak pamiętać o tych posiłkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można trenować jakieś cardio czy inne tego typu bzdety ;) ja nigdy nie ćwiczyłem a jakoś nadwagi nie mam i sprawność czy bardziej wytrzymałość też nie najgorszą mam.

praca fizyczna jest tak samo dobra jak nie lepsza czasem, także ćwiczysz codziennie tylko inaczej to nazywasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ja bym dała, żeby jeść 5 małych posiłków dziennie :105:

Niestety, jem dwa, w porywach trzy, stosunkowo małe, o różnych porach, mój organizm głupieje i dlatego też waga sobie stoi. Rano jak już muszę zjeść, to chleb z masłem, a i tak chce mi się wymiotować. Kompletnie nie mam pomysłów jak się przestawić i jak pamiętać o tych posiłkach.

Początki zawsze bywają trudne. Ja sama kiedyś żywiłam się białym chlebem i jajkami i doszło do tego, że cholesterol mi nieźle skoczył.

Po jakimś czasie Twój organizm sam Cię informuje kiedy kiedy przyjąć posiłek, więc o jakimkolwiek nastawianiu alarmów będziesz mogła zapomnieć.

Jednak nic się samo nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Nie wiem jak można trenować jakieś cardio czy inne tego typu bzdety ;) ja nigdy nie ćwiczyłem a jakoś nadwagi nie mam i sprawność czy bardziej wytrzymałość też nie najgorszą mam.

To się ciesz - inni nie mieli tyle szczęścia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można trenować jakieś cardio czy inne tego typu bzdety ;) ja nigdy nie ćwiczyłem a jakoś nadwagi nie mam i sprawność czy bardziej wytrzymałość też nie najgorszą mam.

To się ciesz - inni nie mieli tyle szczęścia. ;)

Widocznie to rekompensata za upośledzenie intelektualne, społeczne a zwłaszcza życiowe.

 

-- 13 sty 2014, 22:35 --

 

carlosbueno, no tak, przecież Ty pracujesz fizycznie. Ja od miesiąca prawie z chaty nie wyłaże tylko siedzę nad pracą mgr i maluję. Jedyny ruch jaki mam to skoczyć do sklepu po fajki albo sprzątnąć pokój po malowaniu.

Tak aż go zachlapujesz. Ekspresyjna malarka z Ciebie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, no tak, przecież Ty pracujesz fizycznie. Ja od miesiąca prawie z chaty nie wyłaże tylko siedzę nad pracą mgr i maluję. Jedyny ruch jaki mam to skoczyć do sklepu po fajki albo sprzątnąć pokój po malowaniu.

Jak to robisz że siedzisz całymi dniami i malujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję schudnąć 10 kilogramów. Znowu. Ostatni raz udało mi się z 76 do 66 dwa lata temu.

 

Jest kilka przeszkód:

 

a) Nie mogę wykonywać zbyt intensywnych sportów.

 

b) mam opóźniony metabolizm ze względu na problemy z układem pokarmowym po braniu sterydów i nie tylko, moje wyniki tarczycy znowu się pogorszyły, i jestem w trakcie rozwiązywania kwestii, czy to tarczyca, czy problem z czymś innym, np stanem przedcukrzycowym.

 

Boję się, że nie będzie efektów. W miarę dobrze utrzymuję wagę, ale jej spadek graniczy z cudem, przychodzi mi to trudno. Boli mnie zima, bo niegdyś jedyne co robiłam to jazda na rowerze (po 40/50 kilometrów), teraz nie mam pomysłu zwyczajnie - na siłownię stać mnie może raz w miesiącu. Możecie mi podrzucić jakieś pomysły, jeśli cokolwiek przyjdzie wam do głowy, zarówno jeśli chodzi o aktywność, jak i jedzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×