Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Hania nie masz sie czym ratowac ?

 

-- 12 sty 2014, 18:53 --

 

hania33, ja póki co nie mogę się zamulić lekami, bo mam bardzo dużo papierów do ogarnięcia. Jak się zamulę, to koniec, nic nie zrobię. A tak powoli, po trochu coś ogarniam, ale czuję się okrutnie. :-|

dokladnie mam ten sam problem, musze byc na maxa trzezwy jezeli mam cos zdzialac a to nie bedzie latwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

hania33, ja póki co nie mogę się zamulić lekami, bo mam bardzo dużo papierów do ogarnięcia. Jak się zamulę, to koniec, nic nie zrobię. A tak powoli, po trochu coś ogarniam, ale czuję się okrutnie. :-|

dokladnie mam ten sam problem, musze byc na maxa trzezwy jezeli mam cos zdzialac a to nie bedzie latwe

 

To co nie bierzecie leków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobija mnie to, że moje lęki czepiają się każdej dziedziny życia. Przez nie malarstwo nie sprawia mi już takiej przyjemności. Blokuję się, zbieram się do malowania pół dnia, zaczynam żreć albo kopcić faje ze strachu. Jak maluje nie czuję się pewnie. Przychodzi mi na myśl, że inni jak to zobaczą źle mnie ocenią, pomyślą że to beznadziejne. To mi szkodzi, bo zamiast się wyluzować i poddać się temu to mam spinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, nie biorę leków od pół roku. Rzuciłam po dwóch latach brania. Ostatnio zastanawiałam się czy do nich wrócić bo miałam zawirowania w chacie i byłym już związku, ale psycholog mnie od tego odwiodła.

 

-- 12 sty 2014, 19:51 --

 

amelia83, chciałabym ;)

 

-- 12 sty 2014, 19:52 --

 

PJT, jak sobie radzi ta Twoja kumpela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×