Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

rotten soul, tak :mrgreen: W sumie to te gacie, to jedyna rzecz, jaka jest mi obecnie za duża. :lol: Wszystkie inne ciuchy są maławe.

 

carlosbueno, no spodnie za krótkie, ale wciągnę je i zapnę spokojnie. :P Bluzy pasowały, ale rękawy za krótkie, ale bielizna spokojnie. :mrgreen: Poza tym to były ciemne gacie, a nie jakieś dziecięce, w dodatku wcale nie ze sklepu dziecięcego, miałam je na sobie na basenie. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta dziewczyna akurat nie wchodzi tam aby się rozbierać, zajmuje się czym innym, i rozmawia z ludźmi.

czyli czym?

rysowaniem.

 

:shock::roll::shock::roll::shock:

Nie wchodzilam nigdy na portale z sex kamerami, wiec to dla mnie niemaly szok, ze pracuja tam artystki-malarki...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, dokładnie jest taki portal, gdzie jest parę osób, które rysują i pokazują to na wizji, nie powiem jaki.

nie no ok.. ale to chyba nie seks kamerki ale jakis portal dla milosnikow rysowania. Bo jak dziewczyna na seks kamerkach mowi ze wchodzi tu porysowac to sorry :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubrana, właśnie ten portal jest specyficzny bo oprócz cycków masz odrobinę sztuki. Nie Candy, po prostu rysuje i gada z ludźmi, którzy się tym intereusją albo zamówili u niej jakieś rysunki.A wiecie co jest najlepsze, że na początku, fizycznie ona w ogóle mi nie odpowiadała, po prostu ma jakiś skurwiały urok, który zrobił mi z mózgu gówno. Czasem się pokazuje ale tak to widać tylko jej ręce i kartkę, ma też jakieś fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu rysuje i gada z ludźmi, którzy się tym intereusją albo zamówili u niej jakieś rysunki

toz w necie mnostwo portali gdzie mozna sie reklamowac czy wymieniac doswiadczeniami w rysowaniu. No ale kazdy wybiera to co chce..moze jara ja akurat ten

Nie ale na portalu typowo taki tematycznym nie miała by takiej publiki i osób, które by chciały jej rysunki.

A teraz z innej beczki: powiedzcie mi dziewczyny, jak to jest, że laska ma 7 zdjęć i na każdym wychodzi inaczej ale dosłownie inaczej, jak by inne rysy twarzy, inny kształt, o czym to świadczy?, nawet przed kamerką jak zrobiłem screena to wyszła różnie no może nie tak jak na fotach, ale różnica była, to można tak manipulować make-upem? A jedna fotka to mnie tak ujęła... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta dziewczyna akurat nie wchodzi tam aby się rozbierać, zajmuje się czym innym, i rozmawia z ludźmi.

czyli czym?

rysowaniem.

 

Ale super :D I nie trzeba płacić za modela.

Model siedzi w bezruchu i się nie kręci :P

 

Nie ale na portalu typowo taki tematycznym nie miała by takiej publiki i osób, które by chciały jej rysunki.

Czyli po prostu zarobek...

Pokazuje cycki i facet ,by patrzeć dłużej jest bardziej skory by umowić się na godzinne rysowanie :P

A co ona rysuje poza aktami? :P

Nie wiem czy dobrze rozumiem. A może portrety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×