Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Candy14, no raczej nie dla dziecka w tym wieku. Byłam gruba, a w młodszym wieku jeszcze bardziej, co potwierdzają zdjęcia (których na szczęście mam nie za wiele, a część gdzieś zniknęła, jak ojciec wpadł w szał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Candy14, gdzieś tyle wtedy miałam (niewiele od tego czasu urosłam jak na ironię), ale wyglądałam tak samo źle albo jeszcze gorzej niż teraz. :? A z dzieciństwa jeszcze gorzej - gruba, okrągła jak piłka twarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim najgorszym okresie ważyłam 44 kg przy 160 cm , wyglądałam jak anorektyczka :roll:

Jeżeli mam pisac czego nie lubie w swoim wyglądzie to by zajęło mi troche :roll:

To co ja mialam powiedziec :lol: 164 cm i 42 kg... A jem od zawsze za dwoje, a czasami i troje :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja całe dzieciństwo i młodość byłem ultrachudy i też miałem z tego powodu kompleksy przy 176 miałem 50 kg a w wieku 16 lat przy 192- poniżej 70 kg nawet rekordowo ważyłem. Bałem się pokazać na plaży i rozebrać w szatni na wf bo wszyscy się naśmiewali i od mieszkańca oświęcimia wyzywali, raz to nawet jakaś nauczycielka sugerowała że jeśli naprwdę nie mam co jeść to powinienm się zgłosić po pomoc, a ja wtedy zjadaęłm na kolacje 2 bochenki chleba a na obiad 6 schabowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzwiska od truposzy, anorektyczek i kosciotrupow to byla codziennos. Nawet babka ze stolowki w szkole mowila podajac mi jedzenie: "zupa z trupa, dla kosciotrupa". Nie dziwne, ze mialam tyle kompleksow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Mnie kuzyni wyzywali od grubasów, czasem też inne dzieciaki, ale one częściej od krzywych ryjów... :cry: A w 5 klasie jakieś obce (dodam, że młodsze) dziewczynki śmiały się, że jem kanapki (szczególnie te z szynką czy kiełbasą). Wtedy zaczęłam wstydzić się jeść w szkole, przy ludziach. Wyrzucałam kanapki albo dawałam je naszemu psu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

carlosbueno, może nie mam nadwagi, ale ważę za dużo, nic na mnie nie pasuje i wszystko jest mi obcisłe.

 

A co do moich 47kg w wieku 11-12 lat i jeszcze większej wagi w młodszym wieku - co powiecie na to, że nadal pasują mi niektóre ciuchy z podstawówki czy majtki, które nosiłam mając 8-9 lat? :shock: Musiałam być naprawdę gruba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Candy14 ja nie szukam w necie kobiet, tym bardziej miłości, chciałem po prostu pogadać z kimś na portalu typu sex kamerki, i z dnia na dzień okazało się, że coś ta osoba dla mnie znaczy, a poprostu czasem tam wchodziłem bo fajnie się gadało, dla zabicia nudy, nie wiem dlaczego tak mam, to jest po*****e. :x, zresztą opisywałem już tutaj ten problem rok temu, (tylko pod innym nickiem)dokładnie rok temu spotkało mnie to samo. :-| o ironio losu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, może nie mam nadwagi, ale ważę za dużo, nic na mnie nie pasuje i wszystko jest mi obcisłe.

 

A co do moich 47kg w wieku 11-12 lat i jeszcze większej wagi w młodszym wieku - co powiecie na to, że nadal pasują mi niektóre ciuchy z podstawówki czy majtki, które nosiłam mając 8-9 lat? :shock: Musiałam być naprawdę gruba...

Albo teraz jesteś wyjątkowo szczupła ja ubrania z wieku 8-9 lat to ze spodni mógłbym chyba rękawiczki zrobić a z kurtki czapkę no ale chyba już dawno spalone zostały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×