Skocz do zawartości
Nerwica.com

hej hej


OL4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Ola, mam 25 lat, prawie 5 miesięcy temu zostałam mamą :D

 

Co skłoniło mnie do napisania do Was...

Chyba trudno mi to opisać... po części może dlatego, że jestem studentką psychologii ( a dzisiaj własnie zdawałam egzamin między innymi z takich zaburzeń, o jakich jest tu mowa na forum... spojrzałam na to wszytsko z zupełnie innej strony, a nie tylko czysto teoretycznej tak do wykucia na egzamin..), no i paradoksalnie sama doświadczam pewnych smutnych, przykrych odczuć..

W przyszłości wiadomo, chce pomagać ludziom, a sama się ich boję, boję się podjąć pracę czy praktyki studenckie, w obawie przed odrzuceniem, brakiem akceptacji, boję się, że okaże się niekompetentną, że ludzie mnie wyśmieją..

I zamiast iść się sprawdzić, stawić czoła tym dziwnym lękom, to ja się rozkładam przed przeszkodą, chowam się, unikam tego typu sytuacji..

A z drugiem strony mam tak wielką chęć je robic...

 

no to pomarudziłam Wam... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szatz dziękuję Ci serdecznie za miłe przywitanie :smile:

 

Muszę pobuszować po forum i gdzieś się odnaleźć, już znalazłam coś dla siebie w temacie o niskim poczuciu własnej wartości......

 

Teraz mam tak dość wszytskiego, ledwo zaliczam jeszcze zimową sesję...

Bo ja głupia, za nić w świecie nie potrafię być systematyczna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć OL4. Miło Cię poznać. Zmiany wiążą się z podejmowaniem ryzyka, co Nam Nerwuskom sprawia szczególne problemy. Czasem wolimy siedzieć w naszej kryjówce pomimo iż nie jesteśmy zadowoleni z jakości Naszego życia ale na wyjście z tego nigdy nie jest za późno - czasem tylko żałujemy, że nie zrobiliśmy tego wcześniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×