Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka Zjednoczeni :mrgreen:

Mam nadzieje, ze humory wszystkim dopisujå jak przystalo na relaksujåcy nastroj weekendowy

 

u mnie dzis duzo lepiej niz wczoraj. w nocy doznalem cudu - byłem mocno nakrecony, kiedy przeczytalem jakies zdanie ktre oodworciło moje mysli od tego calego wiru rozmylsan i wtedy w tej czystosci umyslu odeszlo wszytko, stalem się spokojny i szkoda mi bylo zasnac. Nie dposzczalem do siebie zadaj mysli z tego tamatu.

No i chyba ze 2 godziny pobbylem sobie w takim stanie. Pozniej zasnalem. To wszytko to myśli.

 

BRAVO Wiesiu :brawo: W koncu rozszyfrowales te nerwicowå bestie. Tak, to gra mysli i to one tak nami manipulujå !

Stajesz sie tym o czym myslisz. Aby wysiedlic nerwice ze swojego organizmu, nalezy zmienic swoj schemat myslenia.

Niby taka prosta rada a ilez trzeba stracic czasu i zdrowia aby to sobie uzmyslowic !

 

-- 11 sty 2014, 17:30 --

 

nie lubie odkladac porzadkow na wieczor ale dzis nie mialam wyjscia.. teraz czekam az siostrzenica wstanie i trzeba sie brac:) jutro z corcia ide na choinke ma byc przebrana za czarownice... ponoc jeszcze w wypozyczalni nie trafila sie taka dziewczynka co w tym wieku chciala byc czarna czarownica:)przynajmniej sie nie zgubi hihi

 

a bedzie miala ze sobå latajåcå miotle ?

To na wypadek gdyby wlasnie sie zagubila..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dzis duzo lepiej niz wczoraj. w nocy doznalem cudu - byłem mocno nakrecony, kiedy przeczytalem jakies zdanie ktre oodworciło moje mysli od tego calego wiru rozmylsan i wtedy w tej czystosci umyslu odeszlo wszytko, stalem się spokojny i szkoda mi bylo zasnac. Nie dposzczalem do siebie zadaj mysli z tego tamatu.

No i chyba ze 2 godziny pobbylem sobie w takim stanie. Pozniej zasnalem. To wszytko to myśli.

 

BRAVO Wiesiu :brawo: W koncu rozszyfrowales te nerwicowå bestie. Tak, to gra mysli i to one tak nami manipulujå !

Stajesz sie tym o czym myslisz. Aby wysiedlic nerwice ze swojego organizmu, nalezy zmienic swoj schemat myslenia.

Niby taka prosta rada a ilez trzeba stracic czasu i zdrowia aby to sobie uzmyslowic !

 

Złote słowa nova_2013 :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pospalam, sflaczalam na maxa po tym fryzjerze i do schroniska pojade jutro, jutro w ogole to mam miec gosci.

Jak Wam mija po poludnie? Naszykowalam sobie filmiki do obejrzenia a teraz wieszac ide pranko.

 

-- 11 sty 2014, 17:46 --

 

nova_2013, ja dzis bylam u fryzjerki , i myslalamze nie dam rady bo ejdnak takie miejsca przerazaja ale wysiedzialam 25 minut i odswiezylam wloski ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×