Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, ja to się zastanawiam nad fenomenem Chodakowskiej, próbowałaś ćwiczeń z nią? Chyba jednak pozostanę wierna swoim starym dvd, jakoś nic innego do tej pory mnie nie oczarowało, chociaż na youtube pełen jest różnych filmów treningowych - trzeba tylko poszukiwania zrobić małe. Jeśli coś fajnego znajdziesz, to daj cynk na forum :)

 

Swoją drogą chyba wrócę do stałych treningów, pogoda jest jaka jest, można to wykorzystać. Bieganko albo pływanko jakie. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach ta Chodakowska...w końcu otworzyłem raz jej 'książkę'..tam było mniej więcej takiego: zrobiłaś 5 pompek i 10 przysiadów...jesteś zwyciezcą!..przełamałaś ne tylko swój lęk i lenistwo! rozpierdoliłaś świat na kawałki, teraz przełóż to na życie w pracy, na dom, na seks....

W sumie dobre..wygrywa z karkami co walą w dupę strzykawkę i mówią o wartościach sportowca, motywacji, poprawy ich życia przez siłownię, uduchowienia, pomocy emerytom, miłości do dzieci i zwierząt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłaś 5 pompek i 10 przysiadów...jesteś zwyciezcą!..przełamałaś ne tylko swój lęk i lenistwo! rozpierdoliłaś świat na kawałki, teraz przełóż to na życie w pracy, na dom, na seks....

 

:lol:

 

Ja tam tylko raz widziałam fragment jakiegoś jej treningu. No i nie do końca rozumiem jej fenomen, szczerze mówiąc ;) Tzn nie mówię, że jej ćwiczenia są jakieś słabe, bo za mało widziałam, ale generalnie mnie denerwuje, więc podziękowałam za współpracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ja to się zastanawiam nad fenomenem Chodakowskiej, próbowałaś ćwiczeń z nią?

Rebelia, tak..ona mnie zmotywowala do ruszenia dupy :D ale wysiadl mi kregoslup wiec przerzucilam sie na Mel B. Jest zabawna i jakos lepiej mi sie z nia cwiczy. Ewa ma fajne cwiczenia ale meczy mnie jej sposob prowadzenia. Jest sztywna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×