Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Enii, ale szlam wydygana i mowie prosze zaczac od grzywki , zobacze na ile mi starczy sil :D:mrgreen: a po grzywce dziewczyna pyta to jak? cieniujemy caloy dol i skracamy? a ja a ile to zajmie? :D no i zdecydowalam sie na nie spektakularne skrocenie ale c\s krocilam 4 cm i pocieniowala mi .Wazne ze juz jakis krok zrobiony.

 

-- 11 sty 2014, 13:47 --

 

PJT, poki co mam spiete bo lecialam pozniej do Galerii wiec wlosy spielam bo nie chcialamz ebny mi ukaldala bo raz ze czas a dwa kasa .... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, srednio sobie radze ostatnio, wychodze co dzien , robie zakupy , nie uciekam,. staram sie oddychac , licze oddechy i wmawiam sobie ze to lek troche pomaga... , przy kasach bo tam mam najwieksze zajmuje sie ogladaniem gum, i cukierkow ktore sa przy nich wylozone, W wielkich skupisakch czasami odchodze na bok i oddycham , po chwili wracam i dokanczam zakupy, w autobusach czasem musze wysiasc jak juz ejst bardzo zle, odpoczac i wsiasc znow do kolejnego ... funkcjonuje chociaz jest mi bardzo ciezko.

We wtorek lek zmieniac bede , moze bedzie lepiej.

 

Enii, nie doluj sie ino znajdz Pana z Batem ;) Ale takiego odpowiedzialnego , madrego :roll::roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam troche inaczej bo ja jak jestem w supermarkiecie czy gdzies to jest ok ale najgorzej jest w domu boje sie robi sie atak potem panika ze juz sie nie skonczy ze cos sobier zrobie i taka wariacja setki zlych scenariuszy.... tylko ja nie bardzo mam jak wychodzic bo mam 2,5 letnie dziecko i czuje sie taka uwieziona tyle rzeczy musze a niewiele moge...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, ja przypuszczam dlaczego ... :* :mhm:

 

 

nazywam się niewarto, wiesz no takie za ramiona mam troche , skrocilam 4 cm i pocieniowala mi , chcialam zrobic calkiem krotssze ale nie mialam sil na az taka zmiane i godzinne siedzenie na fotelu , wysiedzialam za to 25 minut :mrgreen: i mam odswiezone wlosy, bo ostatnio tylko grzywe podcinalam co trzy tygodnie a calosc cieta byla w czerwcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, ja w domu dawniej sie czulam zle tez, zajmowalam sie na sile , gotowaniem , sprztaniem , ogladaniem , czytaniem byle moj umysl nie przybieraql sobie ze jest zle, ale mialam podobne mysli, teraz tez miewam takie. Dwa miesiace wdomu mialam lęk ciagly.Minelo. Masz leki ? Bierzesz cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, ja dzis nawet5 rzesy zrobilam dluuugie i trzasnelam makijaz kocie oko :D

 

Nie smutaj :**** Bedzie lepiej zobaczysz tylko musisz sie tego nauczyc .... pewne sprawy zaczac olewac.

 

-- 11 sty 2014, 14:11 --

 

nazywam się niewarto, mnie ciezkow jednym miejsc wysiedziec jak wiem ze nie moge wyjsc w tym momencie w ktorym chce a u fryzjera to raczej niemozlwie ale dalam rade , maly ktrok naprzod. Oby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biore escitil 20mg ale cos coraz gorzej a juz 5 miesiecy go biore plus moge brac doraznie sympramol ale tego doraznie nigdy nie stosuje bo ja juz tak mam ze musze miec cos w razie w....

ja robilam sztuczne rzesy metoda 1:1 ale chyba juz je zdejme bo prawie nigdzie nie wychodze w sensie praca itd a z mala jak jestem to ciagle mnie w oko walnie a to z rzesami takimi sztywnymi okrtopnie boli... juz ostatnio bylam na izbie przyjec okulistycznej bo mi rane w oku zrobila tak ze chyba do wakacji odpuszczam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu dawno nie czulam sie az tak zle... dawno nie mialam takich lęków owszem czułam niepokój ale nie ataki... ciężki rok za mną;/ pierwsze w życiu ataki padaczki, rozstania z mężem, rozstanie siostry z chlopakiem, bójki złośliwości z jego strony teraz jest dobrze ale widac psychika nie do konca doszla do siebie...;/ tez sporo leków w życiu brałam ale zawsze wracalam do benzo a teraz gdy wiem ze juz nie bede mogla to jest zle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×