Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy sa tu osoby inspirujace sie STRAIGHT EDGE?????


michalchojecki

Rekomendowane odpowiedzi

A Ty uważasz się za zwolennika doktryny Straigth Edge? W jakich dziedzinach życia przejawiają się one u Ciebie? Poprzez słuchaną muzykę czy coś więcej? Tak z ciekawości pytam bo to ciekawy temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLA KUMATYCH WIADOMO O CO CHODZI.........

Żeby się dokumać przeczytałam charakterystykę tego ruchu i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie jest to moja subkultura, ani nie zahacza to o nic, co mnie inspiruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się inspirowałem wyłącznie rozsądkiem który kazał mi uczyć się za młodu na błędach innych, dlatego też:

- wogóle nie piję (alkoholi rzecz jasna);

- wogóle nie palę (czegokolwiek);

- żadnych "dragów" (tym bardziej);

 

Ponadto nie uznaję seksu przedmałżeńskiego, wogóle nie przeklinam i... itd. ;)

 

Tak więc de facto blisko mi do SE.. :roll:

 

PS. to wszystko chyba nader dobrze wyjaśnia mojego nick`a :smile:

 

Jedyny problem jest taki że z takim podejściem totalnie dystansuję się od rówieśników (z ich wzajemnością naturalnie). Nie jestem specjalnie towarzyskim człowiekiem, ale brak choćby jednej jedynej osoby w życiu wykańcza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie,to mój ideał jest-zero używek.Największy problem mam z paleniem papierosów,nie potrafię rzucić tego ścierwa,tzn.jak mam dobry okres to mogę nie palić i czuję motywację do tego,żeby rzucać (choć najwięcej nie paliłem przez 1,5 miesiąca ledwie).Ale kiedy są stresy,jakiś dołek,to naprawdę ciężko mi się obejść bez nikotyny.Jeśli chodzi o używki to z żadną nie mam takiego problemu jak z papierosami,bez innych umiem się obejść.Co do straight edge-postawa godna naśladowania mim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×